Recent content by Mattwel

+
  1. Mattwel

    Aktualizacja 1.31

    Super! Miałem do pobrania 4,9 GB na steam ale musiałem na chwile wstrzymać aktualizację a gdy wznowiłem nagle mi pokazało, że do pobrania jest 49,8 GB. Poddaję się już, leci uninstall i czekam na pierwszy dodatek.
  2. Mattwel

    [Ankieta] Jak poruszasz się po mieście?

    Najczęściej samochodem ale zdarzyło się przejechać motocyklem. Quadra i wschód słońca na badlandach :love::cool:
  3. Mattwel

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nie przesadzaj. Dużo osób czeka na poprawki. Powrót cyberpunka do sklepu playstation i aktualizacja pod nowe konsole może spowodować, że gra dostanie "Drugie życie". Do teraz gra sprzedała się pewnie w okolicach 16-17 mln sztuk, więc gra ma dużą bazę graczy a do końca tego roku jest prognoza, że...
  4. Mattwel

    Cyberpunk 2077 — Oficjalny Zwiastun Premierowy — V

    Zrobiliście tak zajeb***sty trailer, że aż się popłakałem. Po przejściu gry to ja chyba będę zniszczony psychicznie.:giveup:
  5. Mattwel

    Posłuchaj sześciu kawałków z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry!

    Ten kawałek Core Mikoshi by Paul Leonard-Morgan to cudo:love::love::cry:
  6. Mattwel

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Prawdopodobnie dzisiaj o godzinie 18 dostaniemy nowe materiały/trailer prezentujący Ray Tracing w Cyberpunk 2077. Link do transmisji.
  7. Mattwel

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Tak te cyfrowe dodatki dostajesz też na Steam i na Gogu.
  8. Mattwel

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    W cyfrowych dodatkach pojawił się komiks Cyberpunk 2077: Twój głos
  9. Mattwel

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Haha właśnie tak słucham ten kawałek co wstawiłeś i ten utwór i w sumie nie wiem może nawet podobny głos?:LOL:
  10. Mattwel

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    Mi się bardzo podoba. Ogólnie to nie mogę się doczekać aby posłuchać całego soundtracka. Mam nadzieję, że przed premierą jeszcze udostępnią jakieś piosenki.
  11. Mattwel

    Night City rodzi wielkich ludzi.

    Jest kilka klipów z gameplayem tutaj
  12. Mattwel

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Piękne czyli story trailer chyba dostaniemy i gameplay. Ach nie mogę się doczekać :love:
  13. Mattwel

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Grają :)
Top Bottom