Recent content by matx969

+
  1. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Dzięki, pomogło :) 1626911472 Mam pytanie, czy w takiej konfiguracji modów, działa mi phoenix ? Jakoś mam wrażenie, że jest dość jasno w grze, nie widzę specjalnej różnicy niż jak grałem na PS4, a na screenach wygląda to epicko... mam Phoenix Lighting Mod + Photorealistic Reshade:
  2. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    1626820480 Dlaczego tak się wydarza, że jak delikatnie przesuną kursor, to nie ma trawy, a kiedy przesunę dalej, tekstury wracają ?.... korzystam z HD reworked, Meadows ( coś jak beautiful grass ) oraz tweaks... 1626820493 Dlaczego tak się wydarza, że jak delikatnie przesuną kursor, to nie ma...
  3. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Tak Andrew, to też dało się scalić :) Ogólnie gra mi się odpala, mam już prawie wszystkie mody które chcę, najwiekszy problem powoduje mod z Trawą. Drugi raz mam z tym problem. Za pierwszym razem, mod od ładnej trawy sprawił, że znikło mi HD reworked, tym razem, Pokazuje tylko HD reworked...
  4. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Chce mi się płakać ze szczęścia, chyba w końcu załapałem jak używać script mergera .... Czy te konflikty nierozwiązane po lewej mogą powodować jakieś błędy w trakcie gry ? Oglądałem w poradnikach, że z tymi " non bundle " nic nie da się zrobić. Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy powinno być...
  5. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Dobra, chyba znalazłem to czego szukałem : https://gist.github.com/v1ld/8fad56ffb51208eb93ee92bacc733456 Tutaj jest opis modów jakie ktoś wgrał wokół Ghost Mode, nareszcie mam to czego szukałem. Proszę tylko o jedną rzecz. Nie widzę tam nic o poprawie Wiedźmińskich znaków. Ostatnio...
  6. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    AndrewXRW dziękuję za Twoje odpowiedzi. Czy możesz przewinąć troszkę do góry i rzucić okiem na mój post ze screenem w którym pytam, czy HD reworked działa z Meadows ( mod od trawy ) ? nie widać tam opisu moda Halka Hogana, tylko " ultimate "
  7. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Usunąłem wszystko i pobieram 3 raz xDDD Czy ktoś może rzucić na to okiem ? https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2662?tab=description Mam tutaj listę kilkudziesięciu modów, gość w plikach wrzuca skrypty z rozwiązanymi konfliktami... Podobno to wszystko ma ze sobą działać, ale muszę...
  8. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Udało mi się zainstalować większość modów po tytanicznej walce, jestem na ostatniej prostej...lNie mam siły bawić sie juz w płaszcz geralta z filmiku " killing monsters ", zadowalam się zwykłym płaszczem, który przenika się z broniami i płotką, spróbuje jak bede grał 2 raz z innymi modami. Moje...
  9. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    1626260082 Proszę powiedzcie mi tylko, czy robię to poprawnie ? Naczytałem się masę tematów i podobno te konflikty muszą występować, ale dopóki nie są w zakładce " Merges " to wszystko gra, wystarczy tylko ustawić priorytet dla jednego z modów, tak tutaj pomiędzy HD REWORKED a TURBOLIGHTNING...
  10. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Nie noo... no ale czym ja zastapię Enhanced Edition ? przecież ten mod jest świetny, zmienia całą walkę... Może pytam o zbyt wiele, ale czy ktoś ma pomysły z czym EE działa ? 1625879780 Udało mi się znaleźć listę modów, kompatylinych z EE :)...
  11. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Witam, zamieszczam tu kolejny post, nie mam wyjścia. Obejrzałem z 10 angielskich poradników, kilka polskich i nadal sie męczę. źle poinstalowałem mody, wiele z nich ciągle jest ze sobą w konflikcie i gra się nie uruchamia. Usuwam grę i będę pobierał te cholerne 40 GB od nowa... Tym razem mam...
  12. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Drodzy Panowie, o ile z modami graficznymi czy też światła i inne pierdółki sobie poradzę i wybiorę, o tyle mam problem z wybraniem moda walki. Mam wrażenie że w Wiedźminie 3 walka od zawsze była mankamentem. Było zbyt łatwo... pomogła trochę łatka ze skalowaniem levelowym przeciwników, ale to...
  13. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Super, dzięki za odpowiedź. Jeszcze 2 pytania. 1. Widziałem że jest coś takiego jak Phoenix lightening mod, to jest w kontrze do super lightening mod. Podobno phoenixa jest nawet lepszy, próbował ktoś ? 2. Kluczowe, czy pobieranie modów z nexusa KONFLIKTUJE SIĘ Z POLSKĄ WERSJĄ GRY ? nie...
  14. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Witam, wracam do tematu po 15 miesiącach. Wiele się u mnie od tego posta działo i nie miałem czasu na Wiedźmina, teraz z największą radością pragnę ograć trzecią część i dodatki i przejść je na 100 %, czas mnie nie goni. Do tej pory, grałem tylko na PS4 i to 5 lat temu, więc będzie jazda po...
  15. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Dzień dobry wszystkim... Wracam do tego forum równo po 5 latach... Pisałem ostatnie posty przed premierą Wiedźmina 3 na którego tak bardzo czekałem... Od tego czasu ograłem go 3 razy na PS4. Moim ostatnim marzeniem było... Ograć go ostatni raz na mocnym komputerze z modami... Teraz mam szansę to...
Top Bottom