Recent content by metronom

+
  1. metronom

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Uważam, że ograniczenie tych grafik jedynie do dekoracji pudełek to spore marnotrawstwo, za bardzo mi się podobają ^^ Chciałbym aby Redzi rozważyli sprzedawanie ich w formie słusznych rozmiarów plakatów, sam bym kupił najmniej po jednym egzemplarzu każdej grafiki. Gdyby jednak nie mieli tego w...
  2. metronom

    E3 2014

    Odnośnie materiałów z polowania na gryfa to mam nadzieję, że "finałowe wykończanie" podczas takich starć nie ograniczy się jedynie do oglądania filmowej scenki. Z dwojga złego wolałbym już jakieś proste QTE zamiast biernego patrzenia się na krótki filmik. Oby było to tylko na potrzeby...
  3. metronom

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Myśle, że to póki co najlepsze rozwiazanie - zaproponowana przez offcio rozpiska dla Geralta, Płotki i skrzyni. Nie chciałbym żeby zrobiono z bohatera i jego konia obnośnego straganu, dodatkowo ograniczenie wymusi na grajacym odpowiednie przygotowanie się do zadania i przymyślenie decyzji...
  4. metronom

    Wiedźmin 3: świat

    Dla mnie największą bolaczką sandboxów jest ich nudna do bólu powtarzalność (lokacji, NPCów, zadań), przewidywalność i znikome przywiązanie do opowiadanej historii, zwłaszcza gdy przedstawiony świat jest oklepany i wyeksploatowany, a tak jest właśnie z tymi opartymi o fantasy. Jeżeli nie oferują...
  5. metronom

    Parowanie

    Będę musiał się przestawić na dzisiejsze standardy wg. których normal to poziom łatwy, a hard to poziom normalny ;-]
  6. metronom

    Parowanie

    Owszem jest zły, bo nie wymusza innego zachowania jak takie właśnie. Powinien być tak stworzony, by gracz po owe dodatkowe środki musiał sięgać, a skoro nie musi to po co ma to robić? Mam tylko nadzieję, że przy wyższym poziomie niż normalny, gra jednak wymaga czegoś więcej (o czym mam nadzieję...
  7. metronom

    W2 - system walki i mechanika gry

    Obejrzałem ostatnie gameplaye na Poly i odnośnie walki mam lekko mieszane uczucia. Właściwie dotyczą one tylko jednego jej elementu - przewrotek. Wydaje się, że taki sposób unikania ciosów jest domyślnym, szkoda.Osobiście wolałbym aby zaimplementowano uniki w pozycji lekko pochylonej, a za...
  8. metronom

    Forum 3.0 - your suggestions

    "I like the visuals, but the functionality is not so great ""Not so great" ? It's terrible!
  9. metronom

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Wiem, że chcecie ograniczyć zadania w rodzaju "przynieś, zanieś, pozamiataj" czy też jak ktoś woli: idź do punku A, weź przedmiot X i wróć. Nie mniej:1. Czy macie zamiar pozostawić w grze tablice ze zleceniami?2. Czy na mapie będzie możliwość dodawania własnych informacji (np. jak w BG2 punktów...
  10. metronom

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Straszyć? Ani myslę :-P Sygnalizuję tylko, że to również istotna kwestia. Zadałem pytanie na frapujący mnie, i dość istotny dla mnie, temat popierając je dotychczasowym działaniem. Nie lubię być traktowany jak komputerowy pirat (czy jak to media lubią określać złodziej), mimo że kupuję...
  11. metronom

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy macie w planie wprowadzić zabezpieczania DRM i czy rozważacie ich nie wprowadzanie? Jeśli mają się jakieś znaleźć to jakie będzie ich działanie? Dla mnie to dość istotna sprawa, równie istotna jak sama gra (kilku producentów już przez to nie zobaczyło moich pieniędzy).
  12. metronom

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Popieram. Watek główny czy też motor napędowy popychający całość do przodu powinien być przede wszystkim osobisty, ewentualnie przeplatający się z "ratowaniem królestwa lub świata" bo od tego drugiego rzygać już się chce w cRPGach.
  13. metronom

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Czytałem (news na Polygamii), że nowy Wiedźmin doczeka się sporych uproszczeń w mechanice oby twórcy się z nimi nie zagalopowali!Brak DLC, zamiast tego porządne rozbudowane dodatki. Pierdołki pokroju nowy miecz czy kurtka społeczność może sobie stworzyć sama jeśli zajdzie na to potrzeba...
  14. metronom

    Anime i manga

    Którego VHD obejrzałeś? Są dwa filmy, drugi ma podtytuł "Bloodlust"."Blood: The last vampire" (jakiś czas temu ukazał sie serial "Blood+" ale jak dla mnie średniak).Jest jeszcze "Trinity Blood" ale według mnie to kolejne bardzo słabe anime, ewentualnie "Witch Hunter Robin", które jakby lekko...
  15. metronom

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Bożę uchowaj! Im mniej Obliviona w Wiedźminie tym lepiej dla tego drugiego. Swoboda owszem ale nic więcej z tej gry nie jest warte naśladowania.
Top Bottom