Recent content by michalek12345

+
  1. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Oj @Lizzie... Bronienie badziewia Netflixa na forum gdzie większosci to maniacy gier i książek to misja z góry skazane na porażkę xd . Nie marnuj swojego czasu
  2. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Plotkuje się jednak , że czwarty i piąty sezon mogą być ostatnimi . Czyli należy się szykować do kolejnych uproszczeń i absurdów fabularnych xd .
  3. M

    Forumowa filmówka

    Słabe źródło.
  4. M

    Forumowa filmówka

    Też zdziwiłem się , że tak napisałeś . Na kanale napisy końcowe mówili , że obie strony okopały się na swoich pozycjach i końca nie widać strajku xd . Nie wiem gdzie ci się to wzięło o końcu strajku jak nikt o tym nie mówił.
  5. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ostatnio na kanale napisy końcowe był live o strajku scenarzystów i aktorów. Koleś miał na myśli , że od dwóch lat scenarzyści mają gorsze warunki pracy. Mają krótki czas na napisanie scenariusza . Są nie pewni , że w ogóle ich pomysły zostaną wykorzystane i dostaną za to pieniądze. Podał...
  6. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Może ziarno prawdy w tym jest co on mówi . Jak np.przetłumaczyc po angielsku "rzeczpospolita babska,,? Lub dialogi Milvy ? Ktoś czytał po angielsku Sage to się wypowie . Ja czytałem fragmenty opowiadania "Ostatnie życzenie ,, to nie było w tym jakoś specjalnie serca włożone... Niby saga została...
  7. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jakiś czas temu czytałem artykuł , że studia mogą zwalniać strajkujących scenarzystów . Lauren H. Jest w tym związku a ona zawsze była chyba na planie zdjęć . Dopóki trwa strajk scenarzystów to czwarty sezon nie powstanie. Lauren dostanie kopa w rzyć i opcja A . Ma w umowie jak twórcy GOT ...
  8. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    https://www.serialowa.pl/424309/wiedzmin-serial-ksiazki-zmiany-tomasz-baginski-wyjasnienie/ kolejne mądrości Bagińskiego. Okazuje się , że wszystkie odstępstwa od ksiąziek to uproszczenia dla amerykańskiego widza .
  9. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Polecam wziąć coś do chrupania i właczyc roast trzeciego sezonu na kanale bez schematu . A na końcu fajny poetycki tren o serialu :)
  10. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Co z tego jak aktorki grające Tissaia i Fillipe są dobrze dobrane jak mają do d... Dialogi napisane przez pseudo scenarzystów po szkole?
  11. M

    Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

    Może chciał zyskać na czasie . Plan był już przed ucieczką Ciri z Wierzy . Pewnie myślal , że jak już posiądzie moce Ciri to już Emhyr nic mu nie będzie wstanie zrobić .
  12. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Walka z Vilgevortzem spoko. Jednak dialog przed walka to jedno wielkie XD Vilgevortz do Geralta ,, Podoba ci się mój kostur? '' Polecam live Krzysztofa M .Maja . Sam Henry też spoko , ale co z tego jak dają mu beznadziejne teksty i tak źle jest prowadzony przez reżysera?
  13. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja obejrzałem całość odcinków i dokładnie mam takie samo zdanie. Walka Vilgevortza z Geraltem spoko , ale to jak się pałetali Yen , Ciri i Geralt przed tą walka to znowu popis nieudolności scenarzysty . Taki misz masz fajna ekranizacja a za chwilę obuchem w łeb i przypomnienie , że to Netflix...
  14. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    https://naekranie.pl/recenzje/wiedzmin-sezon-3-odcinki-6-8-final-sezonu-recenzja 6/10 od naekranie . Czyli dalej nijakość lub słabizna .
Top Bottom