Recent content by Michu351

+
  1. M

    Jak sprawdzić, który zapis był importowany?

    Jak sprawdzić, który zapis był importowany? Hej! Mam drobny dylemat. Z pierwszej części mam 2 zapisy gry różniące się tym czy Geralt był neutralny, czy po stronie Scoia Tell oraz czy uznał Triss za przyjaciółkę czy wyznał jej miłość. Znalazłem niedokończone przejscie w moich sejwach z W2 i...
  2. M

    Wpływ importu stanu gry z W1 na gameplay w W2

    Intro gry Hej wszystkim! Jestem ciekaw jednej rzeczy. Czy jak importujemy save z wiedźmina 1 bez zadnej karty i nie wybralismy ani Triss ani Shani ot czy Dwójke też zaczynamy w związku z Triss?
  3. M

    if they make a witcher 4 would you want the option of a male or female witcher

    Yeah but devs can find million ways to find a way. If they can implement it and explain remember that nothing on this world is impossible sometimes just we dont belive in it. They could easy find a way and explanation that will be very reliable.
  4. M

    if they make a witcher 4 would you want the option of a male or female witcher

    Maybe in saga she was not Witcher yet but she wanted to be and i see no arguments why she could not become full time witcher :)
  5. M

    if they make a witcher 4 would you want the option of a male or female witcher

    I would love to see female witcher in TW4 and about female witchers in serial The Witcher there actually was one: Adela (Fem Witcher) It would be really great
  6. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A ja chciałbym, aby było dostępne takie w miarę "happy endowe" zakończenie. Wiem, wiem to by niby nie pasowało ale skoro zakończeń ma być kilka to czemu nie można zrobić jednego takiego? Tym którym by nie pasowało pozostawałyby inne zakończenia, więc nie mieliby na co narzekać no i na końcu...
  7. M

    Pytanie związane z lochami

    Pytanie związane z lochami 1. No więc tu takie moje pytanie. Gdy użyje się medalionu drzwi od niektórych cel podświetlają się. Można je jakoś utworzyć i uwolnić tych więźniów czy podświetlają się bez powodu :p/>? 2. Ponoć gdy strażników się nie zabija Roche ma to pochwalić na koniec prologu ja...
  8. M

    Poszukuję zapisu z gry...

    Ja też podzielę się moim zapisem gry :D/> Prolog: 1. Poszedłem z Triss do Labolatorium. AKT I: 1. Ubiłem kuroliszka razem z Zygfrydem. 2. Uratowałem Abigail przed wieśniakami. 3. Zabiłem elfy pod domem Harena w samoobronie. 4. Uratowałem Zoltana przed rasistami. 5 Uratowałem Vesnę przed...
  9. M

    Wianek z nieśmiertelników

    Czyli muszę przechodzić cały akt od początku... W każdym razie dzięki za info :D
  10. M

    Wianek z nieśmiertelników

    Wianek z nieśmiertelników Mam problem a mianowicie zadanie z gonem zrobilem na samym początku i jako nagrodę wybrałem domek. Potem okazało się, że do odczarowania Celiny jest potrzebny wianek z nieśmiertelników. Da się go jeszcze w jakikolwiek sposób zdobyć, czy muszę wczytać sejwa?
  11. M

    Losy Toruviel (ścieżka neutralna)

    Dzięki wielkie, czyli jednak będę musiał porzucić neutralność a szkoda :D
  12. M

    Losy Toruviel (ścieżka neutralna)

    Czyli dalej nie do końca wiadomo :D Jeśli ktoś dobrze pamięta to bym prosił o odpowiedź bo stoję w tym miejscu i się nie mogę zdecydować a głupio by mi było gdybym musiał pod koniec gry się do 4tego aktu wracać :D
  13. M

    Losy Toruviel (ścieżka neutralna)

    Losy Toruviel (ścieżka neutralna) Tutaj moje pytanie: Czy jeśli jest się neutralnym to Toruviel ucieka i przeżywa czy ginie? Znalazłem dwie wersje: Wiedźmin wikia: "Grając po stronie wiewiórek bądź będąc neutralnym, Toruviel udaje się uciec z obławy" Forum Gamewalk: "Przechodząc do rzeczy...
  14. M

    Dylemat moralny: AKT II ; Bagna; Vodyanoi

    Dylemat moralny: AKT II ; Bagna; Vodyanoi Jak myślicie, które rozwiązanie jest lepsze pod względem moralnym :D/> 1. Godzimy drwali z vodyanoi przez co oni też zaczynają ich wyznawać, i mają zrobioną wodę z mózgu. 2. Zabijamy pojedyńczego Vodyanoi przy ołtarzu "w ramach ostrzeżenia" Jak wy się...
  15. M

    GRY - przed czy po ksiażkach?

    Dzięki ludzie za błyskawiczna odpowiedź :p
Top Bottom