Recent content by MikiGhost

+
  1. MikiGhost

    Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!

    U mnie na 62 beczki 4 złote premium + jedna zwykła. Czyli złota karta raz na 15,5 beczki. W czasie poprzedniego eventu nie miałem do wyboru ani jednej złotej karty na 94 beczek! Zatem u mnie jest duży progres :)
  2. MikiGhost

    Rozpoczął się nowy sezon!

    Faktycznie, od samego początku mi tu coś nie pasowało. Letho i medalion gryfa? Wiedziałem, że coś tu się nie zgadza.
  3. MikiGhost

    Powraca Weekend Beczek Premium!

    To może ja doprecyzuję. Animowany był tylko Dijkstra. Him i Eist byli zwyczajni. Całe te 3 złote karty były w 4 kartach na starcie bez możliwości wyboru. Złotej do wyboru na 95 beczek nie miałem ani jednej! Co do pyłu z kart i ich fragmentów to przed otwarciem beczek miałem około 20k skrawków...
  4. MikiGhost

    Powraca Weekend Beczek Premium!

    Nie twierdzę że jest najgorszy, ale porównywanie normalnych meczy z areną jest beznadziejne. Przecież nie muszę mieć jakiejś karty w kolekcji żeby móc nią grać na Arenie. Natomiast w potyczkach czy meczach rankingowych widzę Eista raz na ruski rok. Mój pomysł może teraz nie przejdzie, ale...
  5. MikiGhost

    Powraca Weekend Beczek Premium!

    Z 95 beczek wypadły mi 3 złote karty. Hima miałem, Dijkstre animowanego też miałem, jedynie Eista nie miałem (szkoda tylko, że nikt go nie gra). Żenada krótko mówiąc. Czy nie lepiej by było jakby twórcy wprowadzili gwarantowaną co np. 15 beczek złota kartę? Chyba nikt by na tym nie stracił, a...
Top Bottom