Recent content by Miler1022

+
  1. M

    SOLVED Problem z cyklopami

    Wygląda na to że pozostał reinstall gry.
  2. M

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Meh... Stare forum było lepsze... To jest takie zbyt uproszczone i "futurystyczne" :geraltsad:
  3. M

    Piniondze w Wieśku 2 na mrocznym.

    Samo zabicie gnoja nie jest złe, tylko gdy pierwszy raz grałem na mrocznym to nie wziąłem odtrutki, a później przez przypadek usunąłem sejwy z pendrive. (Tak mam wersję konsolową :V)
  4. M

    Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą

    Aha, dobra po prostu nie zszedłem do jaskini bo nie zobaczyłem tej klapy. Dzięki :D
  5. M

    Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą

    Przeszukałem wszystko. Zrobię questa jeszcze raz i jutro dam znać czy działa.
  6. M

    Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą

    Właśnie problem jest w tym, że Herszt jest na górze, ginie podczas sieki i nie ma żadnego filmiku :V
  7. M

    Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą

    Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą Witam. Aktualnie przechodzę sobie Wieśka z modem "Powrót Białego Wilka". Doszedłem do momentu, gdzie po znalezieniu klucza do opuszczonej chaty w kieszeni Olafa, muszę biec do kryjówki Salamandry. No i wszystko jest ok, do momentu, kiedy wchodzę do...
  8. M

    Piniondze w Wieśku 2 na mrocznym.

    Ok, dzięki za rady koledzy.
  9. M

    Piniondze w Wieśku 2 na mrocznym.

    Piniondze w Wieśku 2 na mrocznym. Witam ludziska. Już kiedyś grałem w Wiedźmaka 2 na mrocznym, ale nie mogłem pokonać Kejrana, więc mam do was pytanie. Czy da się jak najszybciej przed walką z tym bydlakiem nazbierać pieniądze na ten specjalny rynsztunek, który można zrobić u krasnoluda...
  10. M

    Nie da się uruchomić gry na GOG!

    Problem z launcherem Goga to to raczej nie jest. To raczej sam wiedźmin wali fochy z minimalnymi wymaganiami. A co do edytora przygód. Udało mi się odpalić to cholerstwo i raczej nie będę tego ruszał. To jest zbyt skomplikowane. ---------- Zaktualizowano 15:11 ---------- Dobra. Chyba odpuszczę...
  11. M

    Nie da się uruchomić gry na GOG!

    Nie da się uruchomić gry na GOG! Witam witam. Kupiłem sobie na GOGu wiedźmaka 1. I co? Wypruwam sobie żyły i dojść nie mogę jak to cholerstwo uruchomić przez GOGa/launcher. Jeszcze, kiedy próbuję odpalić przez plik "witcher" to jakoś idzie. Ale mam w każdym możliwym miejscu wpisane...
  12. M

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    Stary, jesteś geniuszem! Teraz nie muszę martwić się, że zepsuje sobie zakończenie, gdy w końcu położę łapska na Wieśku trzecim!
  13. M

    Mody na XBOX 360.

    Ooj panie, uwierz mi. Gdyby mój sprzęt był zdolny do odpalenia Wieśka 2 przy chociaż 30fps to w życiu nie kupowałbym wersji na XBOXa. Dla mnie 14 góra 15 klatek nie wystarcza, a z tymi configami z LowSpecGamera nie mam zamiaru się bawić. No cóż, jeśli nie ma możliwości odpalenia modów na swojej...
  14. M

    Mody na XBOX 360.

    Wiesz, co społeczność naprawdę potrafić tworzyć cuda, więc nie zdziwiłbym się, gdyby na pendrive można było przenieść moda z PC na XBOXa :v
  15. M

    Mody na XBOX 360.

    Mody na XBOX 360. Witam, witam. Zwracam się do was z małym zapytaniem nurtującym mnie od momentu kiedy szukałem powodu by wrócić do Wiedźmina 2 - czyli od jakichś 5 minut. Ale mniejsza z tym. Czy jakimś cudem da się grać w modyfikacje do Wieśka 2 na XBOX 360? Kojarzę, że w przypadku Skyrima na...
Top Bottom