Recent content by milleniumhand1

+
  1. M

    Cyberpunk w liczbach

    Może w jednej scenie gdzie wszyscy ustawiają się i bandytuja na pokaz. Może Placide im zapłacił żeby ratować honor dzielni jak trzeba się pokazać V?
  2. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dziwne by raczej było jakby nie ciągnęli tego dalej biorąc pod uwagę ile jeszcze spin-offów zapowiedzieli
  3. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    W takiej wizji to lepsi Lepsi "geniusze" pokroju Weissa i Benioffa bo jak takich zatrudnią to przynajmniej mężczyźni więc mamy Platformę Co Parytetom Się Nie Kłania?
  4. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Albo to ze ostatecznie zniknięcie np. Anais tłumaczą heheszkowym tweetem
  5. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie wiem czy w ogóle to było konsultowane z ekipą od serialu bardziej niż coś w stylu "ma być zrobione d0 deadlinu w razie czego stronę się zaktualizuje. A ta mapa czeska nawet dobra jest wiec ma być tak przerysowane, żeby nie wyglądało jak plagiat"
  6. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie chcę się czepiać ale ta takiej samej zasadzie wszystkie książki historyczne choćby trylogię husycką jednego takiego autora o którym może ktoś tu słyszał można nazwać nazwać Kiszkami bez sensu
  7. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Cały świat musi poznać Stępnia i Paździocha
  8. M

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A to nie było może obecne w tej wersji przed dokrętkami? Pare informacji z obsady mogło by na to wskazać
  9. M

    Wiedźmin: Pół Wieku Poezji Później - Fan Film

    Momentami wyglądało to jak "Dwa miecze i amulet", zwłaszcza że chyba jedna z lokalizacji pojawiała się chyba w filmach Darwinów Tzn wiadomo, czego się można było spodziewać wcześniej ale zawsze... W każdym razie widzę że dalej były problemy z premierą bo rozdzielczość w jej trakcie siadała...
  10. M

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Chodziło o She-rę Co do odcinków to wydaje mi się, ze jakoś Głos rozsądku tez może się zmieścić razem z mieczem Przeznaczenia w ostatnich dwóch odcinkach
  11. M

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    do mnie też nie jest to pytanie nie ale w skrócie: Jak najbardziej i jeszcze jak https://img.ceskatelevize.cz/program/porady/898281/foto09/gal3_15.jpg?1435690021
  12. M

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    I może Skellena pierwszy raz pokażą w scenie procesu wytoczonemu projektantowi za sianie dywersji i obniżenie autorytetu munduru
Top Bottom