Recent content by Mirolsen

+
  1. M

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Ja rozumiem, że wiele osób chciałoby z Wiedźmina 3 symulator realnego życia. Niestety to jest gra komputerowa, która powinna mieć fajny gameplay, a nie bezużyteczne i nic nie wnoszące utrudnienia z ekwipunkiem. Wystarczy jak dobrze poprawią ekwipunek z drugiej części, a może jakiś mix z...
  2. M

    Wiedźmin 3: potwory

    Marzy mi się epicka walka z mantikorą królewską :) Chciałbym także zobaczyć kilka drakonidów jak widłogon, oszluzg, latawiec, czy nawet bazyliszek, ale żeby to nie była popierdólka jak w Wiedźminie pierwszym, Jest dużo odmian potworów nadających się właśnie na pospolite :) Świetnie byłoby...
  3. M

    "Nie miecz czyni bohatera" czyli prośba do Redów

    Proponuję dodać trzecią opcję, czyli balans pomiędzy tymi dwoma wyborami. To jest całkiem dobry pomysł. Dodam jeszcze, że Geralt mógłby tracić ekwipunek fabularnie np. w Wiedźminie 2 importowany ekwipunek mógłby być jednym z najlepszych, ale w prologu zostałby zniszczony w walce ze smokiem...
  4. M

    "Nie miecz czyni bohatera" czyli prośba do Redów

    Czołem Naprawdę fajny temat, pozdrawiam założyciela ;) Odnośnie tematu zgadzam się z opinią, że obrażenia bardziej powinny być uzależnione od rozwoju umiejętności Geralta niż samych obrażeń oręża. Oczywiście powinno być to dobrze zbalansowane, żeby nie było sytuacji gdy początkowy miecz ma tylko...
  5. M

    Arena

    Jest to problem łatki 3.1 ;/ Mam nadzieje, że zostanie to szybko naprawione :)
  6. M

    Problems uploading arena score

    Yeap, same problem for me, sad that i made such a nice score ;/ Lets hope RED will fix this in new patch soon :)
  7. M

    Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

    Super, Wiedźmin pierwszy na gog za darmo :) Mi się udało wpisać za pierwszym razem, nie wiem jak można nie potrafić wpisać kodu z instrukcji (klucz rejestracji elektronicznej).
  8. M

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Nie dostane i tak, ale spróbować zawsze można :D
  9. M

    Komu przypadnie tytuł gry roku 2011?

    Skoro powstał taki temat to i ja dodam coś od siebie. Najlepszymi grami w jakie mogłem zagrać w tym roku i według mnie zmiażdżyły konkurencję są: Dark Souls - gra wręcz stworzona dla mnie, niesamowity klimat, poziom trudności, Dark Mode w Wiedżminie nie umywa się do Dark Souls(proszę o super...
  10. M

    Dark Mode Ukończony

    Zakładamy się? :) Ukończyłem grę po stronie rocha na poziomie bodajże 30. Większość doświadczenia zdobywa się za główny wątek gry. Poziom trudności jednak nie obligował mnie do zdobywania nowych przedmiotów. Bardzo zasmuciło mnie to, że już 5 czy 6 fala na arenie na mrocznym poziomie trudności...
  11. M

    Dark Mode Ukończony

    trochę słabo, ja przeszedłem dark mode w jakieś 7-8h i wysłałem jeszcze w ten sam dzień co wyszedł patch, a i tak pewnie ktoś przeszedł tę grę dużo szybciej. Na moje oko Wiedźmina można przejść w 4h, może nawet krócej. Zrobienie zrzutu rzeczywiście było problematyczne, użyłem do tego frapsa, ale...
  12. M

    Rady dla walczących na arenie.

    Smutne jest to, że nie ma podziału na poziomy trudności, bo ten kto gra 10h na łatwym zrobi tyle punktów, że głowa mała :D Szkoda, że już chyba 5 czy 6 fala na mrocznym poziomie trudności jest trudniejsza niż wszystko co spotykamy w kampanii na tym poziomie ;/ Bardzo byłbym rad żeby ranking miał...
  13. M

    Piroman

    Dostajemy dokładnie taki miecz klik Według wiki żeby go dostać trzeba wygrać ze skalenem od razu wszystkie gry z rzędu, ponoć naprawione to zostało w patchu 1.3.
  14. M

    Preorder

    Ja zamówiłem preorder na gram.pl i jakoś nie żałuję, że dałem te 20 zł więcej. Kupujesz nowego pc to liczysz się z tym, że za pół roku te same części będą tańsze. Płacz związany z DLC w preorderach też jest nie uzasadniony, ponieważ w patchu dostało się wszystkie DLC nawet te, których się nie...
  15. M

    Piroman

    Dostaje się miecz, ale jakiś badziewny o innej nazwie.
Top Bottom