Recent content by mitek24

+
  1. M

    Forumowa filmówka

    Obecnie w kinach leci film Chappie https://www.youtube.com/watch?v=l6bmTNadhJE. Bardzo dobrze się zapowiada mam nadzieje , że niedługo da się ściągnąć ;).
  2. M

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Hmm jak już będzie ten etap w wiedźminie 3 , w którym będzie trzeba wybierać wybory z W2 to mam nadzieje , że znajdzie się tam wybór czy zabiliśmy smoka , czy też puściliśmy wolno ;).
  3. M

    Forumowa filmówka

    najciekawsze filmy z roku 2012-2015 Witam jakie kinowe filmy obejrzeliście pomiędzy 2012 a 2015? . Wymieńcie tytuły filmów , jakie wam się najbardziej spodobały.Ja na ten przykład wymienię : Uciekinier , Szybcy i wściekli 6 , G.I.Odwet , Oz wielki i potężny , Olimp w ogniu , Niepamięć , R.I.P.D...
  4. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie no nie licząc Płotki ;).
  5. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    To co ? kto się wybierze z Geraltem w tak piękny dzień na polowanie ;)?http://i.imgur.com/1qRTlRW.jpg.
  6. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Może sam zainteresowany się wypowie , bo ja wiem swoje a ty swoje i nas do niczego to nie zaprowadzi . Nie wiesz czy jest w stanie wydać dobrych kilku tysięcy na bardzo dobry pc a jeżeli nie to lepiej kupić ps4 i tyle . Kolego proszę się wypowiedzieć;).Ok koniec tematu
  7. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Tu się nie zgodzę porównaj choćby GTA 5 na pc a ps4 , TLOU , czy Far Cry 4 nie ma dużej różnicy pomiędzy platformami , może zawsze pc są mocniejsze , ale jednak bym powiedział , ps4 w wielu grach ma bardzo dobrą oprawę graficzną. I tego się będę trzymał osoby , które przez całe życie grają na pc...
  8. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Abonament jest stały bez niego nie masz gier i nie grasz online gry są , tylko dodatkiem i są darmowe , a że trzeba opłacać abonament to inna sprawa . Ok ale nie każdy kupi kompa za 3 czy 4 tys. by mieć wspaniałą grafikę , może kupić ps4 i mieć całkiem podobną oprawę graficzną.
  9. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Niby w czym skłamałem wszystko co powiedziałem jest prawdą , wymień jedną rzecz w której skłamałem?.
  10. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jeżeli ci zależy na grafice proponuję ps4 , bo w sumie nie ma być dużej różnicy pomiędzy pc a ps4 no i konsola ma plus , że nie musisz do niej dokładać poza tym jest pełno znakomitych gier no i w tym miesiącu aż 4 darmowe gry zachęcam do kupna ps4.
  11. M

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Jak ja bym wyglądał , tak jak Geralt na nowym gejpleju to , bym miał wszystkie kobiety :D. Cóż nie można mieć wszystkiego.
  12. M

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    A wiadomo ile Płotka będzie miała miejsc w ekwipunku?.
  13. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Szczególnie , gdy ci spadnie kremówka jak zobaczysz nagą Triss , wtedy faktycznie możesz uronić łzę.
  14. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jeszcze 70 dni i włożę ... płytę do napędu ps4 i będę się rozkoszował piękną grafiką w towarzystwie znakomitej muzyki , ułożę sobie świat po wybraniu opcji dialogowych i rozpocznę tę ponad 200tu godzinną przygodę w , której mam nadzieje wiele ciekawych i wzruszających momentów mnie będzie...
  15. M

    Wiedźmin 3: PAX East 2015

    Dom Pomocy Społecznej moja mama pracuje w DPS-sie.:)
Top Bottom