Recent content by mjrMajorG

+
  1. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Już za dwa dni zobaczy kazdy z nas jak to będzie wyglądać. Pogra się i zobaczy! Jak narazie wygląda to wszystko rozsądnie i obiecująco. Z tego co wyczytalem to owszem odkrywanie zostaje, ale np. tak jak w przypadku Morvrana Voorhisa który niby dostaje dawną umiejętność Emhyra, odkrywa 3 karty -...
  2. M

    riposta w odzywkach

    riposta w odzywkach Brakuje mi riposty w odzywkach Geralta. Kilka wybranych z Wiedźmina. np. jedna z zadania "Masz słabe zaczepki każdy to wie. Nie marnujmy czasu! Bijesz się czy nie! lub zakładając dodanie innych postaci gdy po drugiej stronie byłby Lambert: "Chcesz usłyszeć fraszkę? Lambert...
  3. M

    Gra się zawiesza

    Kolejna zwiecha. Na koniec gry po 2 rundzie po przegranej nic się nie dzieje stół gry nadal aktywny muzyka leci w tle i tyle - nic nie mogę zrobić co najwyżej kląć "psia krew nie podoba mi się to" w nieskończoność i inne
  4. M

    karty zasadzki scoia'tael

    Mozs nie tyle zle operuje talia co dopiero ja buduje. Co do tematu to co mowisz zdecydowanie ma sens.
  5. M

    karty zasadzki scoia'tael

    Nie jestem pewien czy mnie dobrze zrozumieliscie. Chodzi o to by nie zostac z nieodkryta pulapka pod koniec rundy 3 kiedy wylosowalo nam juz tylko jedna karte ktora wlasnie jest pulapka odkrywana po 2 turach i nie mozemy jej zmienic, a calosc rundy trwa 1 ture. Zdazylo mi sie tak raz czy dwa.
  6. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    A gdyby tak zamiast ignorowac konstruktywnie podejsc do tematu i pochylic sie nad wyprowadzeniem nowego z bledu ktory w Twojej opini popelnil w toku swojego rozumowania. :)
  7. M

    karty zasadzki scoia'tael

    karty zasadzki scoia'tael Co powiecie na to by karty zasadzki scoia'tael ktore sa odkrywane po 2 turach byly odkrywane rownież na koniec rundy jesli ta skonczy sie po jednej turze. By wyeliminować problem ze grajac talia z zasadzkami dostajemy w 3 rundzie 1 karte ktorej najprawdopodobniej nie...
  8. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Traktowanie opinii mniej doświadczonego gracza z przymrużeniem oka jest ignorancją. Pamiętaj, że czasem świeże spojrzenie dostrzega coś czego Ty jako doświadczony nie widzisz. Może gdybym był graczem z większym stażem nie dostrzegał bym problemu tak jak Ty. Natomiast z perspektywy gracza, który...
  9. M

    Dostępność kart Premium

    Czyli według tego co piszecie raczej nie mam się co spodziewać takiej karty wcześniej jak w grudniu tego roku... :) Fakt z tymi kartami jest taki, że mi osobiście w ogóle ciężko jest trafić jakiekolwiek dobre karty frakcji którą głównie gram. Jeżeli już wypadnie to taka którą już mam albo...
  10. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Możliwość wymiany kart u przeciwnika przy jednoczesnej możliwości odkrycia 100% kart w jego ręku było by już mocnym nadużyciem. Znając moje karty i tak masz już dużą przewagę. Chyba, że wymiana taka była by możliwa tylko przy odkryciu góra 50% kart, a i samo odkrycie kart ograniczone do tych 50%...
  11. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Punkty punktami, ale co to za gra kiedy Twój przeciwnik zna CAŁĄ zawartość Twojej ręki... Graj w pokera w otwarte karty! Rozumiem Twój argument, ale to samo się tyczy innych talii i niektórych innych kart z umiejętnościami specjalnymi które są coś warte, ale żadna inna talia nie uzyska takiej...
  12. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Już i tak wystarczająco dobrze się Nilfgaardowi powodzi gdy odkrywa wszystkie moje karty w ręce... trzeba by było to ukrucić... ja rozumiem odkryć 50% kart ale do jasnej cho.. wszystkie?
  13. M

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Tak ogólnie o 2 taliach: o ile z balistami Królestw Północy a w zasadzie ich nadmiarem na stole jakoś jeszcze można sobie poradzić, o tyle w przypadku Nilfgaardu nie podoba mi się że przeciwnik może poznać (odkryć) CAŁĄ zawartość mojej reki a ja nie bardzo z tym coś mogę zrobić... Może jakaś...
  14. M

    Sugestia: Ilość kart przy otwieraniu beczek

    No w zasadzie to o czym piszesz jest nową wersją beczki. W gruncie rzeczy chodzi nam o to samo :) Np. w moim przypadku przydatna była by beczka wydarta pewnemu krasnoludowi z komanda spod Kaedwen. Zabierając tą beczkę myśleli że pełna fisstechu będzie a tu parz takie epickie karty ;P
  15. M

    Gra się zawiesza

    Zawiesza się także: - pod koniec rozgrywki już na samym stole po spasowaniu obu graczy - drugi przypadek miałem że zaliczyła zwis na edycji talii - trzeci natomiast chciałem wyłączyć grę, ale przyciski na okienku potwierdzenia zamknięcia gry po prostu nic nie robiły za to klikadło ręczne w...
Top Bottom