Recent content by mku

+
  1. M

    Kontynuacja gry po skończeniu epilogu - możliwe?

    Lol w Wiedzminie żeby można sie było szybciej poruszać trzeba by konia uruchomić:P
  2. M

    [przygoda] Maskarada

    Tu mnie masz ;)
  3. M

    [przygoda] Maskarada

    Aha.Tak chciałem właśnie porównać zmiany ;D
  4. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.3 RC

    Flash jest pewnien problem z Rubinowym ostrzem jak nosi sie je ze srebrnym mieczem to one na siebie nachodza i sie przenikają dałoby sie to jakoś naprawić?
  5. M

    [przygoda] Maskarada

    Mam pytanie do do Ifrytów moglibyście pokazać starą wersje maskarady?
  6. M

    Tekstury-problem

    plik z teksturą zostawiam tam gdzie był.A gdzie mam go umieścić?Ok umieściłem teksture w data/override i działa
  7. M

    Tekstury-problem

    Zmieniłem kolor miecza i nadpisuje teksture w moim wypadku jest to it_stlswd_017.Format DXT5,Mip map generation:all,2d texture,nie zapomniałem o kanale alfaPózniej dodaje miecz z ta tekstura skryptem do gry ale miecz ma stary wygladPs tekstury edytowalem s PSie wersja CS3 wtyczka 7.83
  8. M

    Tekstury-problem

    Tekstury-problem Witam.Mam problem z teksturami mianowicie po zrobionej reteksturze zapisuje wszystko tak jak pisze w instrukcji włączam gre i...nic.Tekstury wciąż te same może mi ktoś pomóc?
  9. M

    Outra - domysły , rozważania

    A zwrócił ktoś uwage na mine Foltesta gdy dał już Geraltowi kase? Na twarzy Foltesta był wypisana taka jakby zawiść.Pozatym dlaczego zabójca nie zabił Foltesta jednym ciosem?Przecież mógł to zrobić.Skoro Geralt dostawaxł od niego bęcki to dlaczego on nie zabił Foltesta tylko go kopnął??
  10. M

    Jaką broń używaliście pod koniec gry

    Ja użwałem Ard'aenye i Ksieżycowego ostzra dlatego wielki Kubuś nie stanowił problemu
  11. M

    Wymyśl podtytuł drugiej Części Wiedźmina - Konkurs

    Wiedzmin:Białe Zimno
  12. M

    Wasza ulubiona broń.

    Moimi ulubionymi brońmi są Księżcowe ostzre i Ard'aenyeKsiezycowe ostzre podoba mi sie ze wzgledu na to ze ma unikatowy wyglad a Ard'aenye ma fajne ostrze
  13. M

    Pytanie do CDPR: fanowski mod wprowadzajacy z powrotem pochwy na miecze

    ktos pisal ze jest pochwa na miecz dla wielkiego mistrza wiec sie pytam nie?jak by taki mod istnial to bym zrobil tak zeby grac wielkim mistzrem
  14. M

    Pytanie do CDPR: fanowski mod wprowadzajacy z powrotem pochwy na miecze

    A ja mam pytanie czy podlaby ktos ten link do moda dodającego wielkiemu mistrzowi pochwe bardzo prosze
Top Bottom