Recent content by morales2008

+
  1. M

    Najlepsza kusza?

    Najlepsza kusza? Witam. Ukończyłem NG+, na razie jeszcze bez SzK i KiW i tak się zastanawiam jakie kusze w W3 są najlepsze? Do wytworzenia dostępne mam kusze cechu kota i niedźwiedzia na 29 poziom, tylko, że posiadam poziom 65 i czekają mnie jeszcze 2 dodatki. Nic po za tymi kuszami już nie ma...
  2. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    W moim przypadku Płotka ma ogon tylko w Białym Sadzie. Po powrocie do Velen go traci. Z postępem fabuły(ponieważ rozpocząłem niedawno kolejną rozgrywkę) zobaczymy jak to będzie w pozostałych lokacjach. Podejrzewam, że zanim do tego dojdzie to zostaną wydane kolejne łatki :P
  3. M

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Popieram. Ekwipunek został o niebo lepiej podzielony, tylko szukanie nowego przedmiotu z gwiazdką potrafi zająć dłuższą chwilę.
  4. M

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Dla mnie to wygląda tak jakby twórcom gry zabrakło czasu/weny na bardziej konkretne zakończenie gry. Mimo, że nie jest tragiczne to nie pasuje mi do całości fabuły, która jest bardzo rozbudowana, a tu nagle ciach! fabułę na koniec jak nożyczkami :P
  5. M

    Problem z grafiką (kolorowe kwadraciki)

    Jak dla mnie to kończące się pamięci na karcie. Sprawdź ich temperaturę(nie rdzenia karty) podczas obciążenia. Jeśli karta graficzna jest na gwarancji to nawet się nie zastanawiaj tylko wysyłaj ;) Miałem kiedyś Radeona 5770HD i w nim po ok. 2 latach użytkowania pamięci zaczęły się przegrzewać i...
  6. M

    Gra przestała się uruchamiać

    Gra przestała się uruchamiać Do tej pory nie miałem żadnych problemów z W3, a za mną już podstawka i dodatek. Dzisiaj jednak chcąc uruchomić grę przez GoG Galaxy, po naciśnięciu przycisku PLAY nic się nie dzieje. Postanowiłem uruchomić grę po za GoG'iem przechodząc do folderu /bin/x64 jednak po...
  7. M

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Podpisuję się pod tym postem rękami i nogami :) Gdyby Wiedźmin miał mieć takie dodatki co pół roku to ja się na to piszę. Główny motyw muzyczny niesamowity. Łatwo wpada w ucho i ciężko się go później pozbyć. Czekam na jakiś metalowy remake :D
  8. M

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Mamy już patch 1.10, dodatek do gry, a u mnie nadal po wypiciu puszczyka czas jego działania zatrzymuje się na 1:54 :P
  9. M

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Czy ta łatka 1.10 waży 17GB czy jak to wygląda?
  10. M

    [BUG] Statuetki Szlachcica i Żołnierza

    Dzisiaj właśnie trafiłem na zadanie "Statuetka Szlachcica" i w trakcie rozmowy z Triss pokazuję jej tą statuetkę po czym ona chce ją odczarować, a Geralt do wyboru ma tylko 1 opcję dialogową, a mianowicie "Innym razem". Po czym rozmowa się kończy, a z zadaniem nie dzieje się nic. Możemy znowu...
  11. M

    Aktualizacja 1.07

    Zauważone przeze mnie błędy po aktualizacji 1.07: 1. Po zażyciu eliksiru puszczyk odliczanie czasu pozostałego do końca działania eliksiru zatrzymuje się na 1 min. 45 sek. - mam kilka umiejętności z drzewka alchemii. 2. Po wejściu do ekwipunku za pomocą klawisza "I" i następnie próby...
  12. M

    Wiedźmin 3 GOG installation problem/connection problem patch 1.7

    Przeciążone serwery. Za dużo niecierpliwych ludzi próbuje się dostać jednocześnie do patcha. U mnie jest już ok i się pobiera. Poprostu trzeba poczekać na rozładowanie ruchu w sieci :P
  13. M

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Ciekawy weekend muszą mieć w CDPR. Tyle nerwowości w związku z tym patchem ze strony graczy. Proponuję wybrać się wszystkim niecierpliwym na koncert/dyskotekę itp. zostawiając GOG Galaxy na auto update, a jutro rano na kacu Wiesiek z nr 1.07 z rana jak śmietana xD BTW.: Po początkowych...
  14. M

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Jak z instalacją to nie wiem, niestety nie mogę jej pobrać w ogóle. Edit: Po kilku próbach pobrało się. I w sumie tyle. Nie można zainstalować. Trzeba jeszcze chwilkę odczekać :P
  15. M

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Alternatywny strój dla Ciri już dostępny dla PC na GOG-u :)
Top Bottom