Recent content by mordslowik

+
  1. mordslowik

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    To prawda, właśnie znalazłem artykuł który dokładniej tłumaczy o co chodzi w całym procesie i przyszedłem sprostować, ale widzę, że już mnie ubiegłeś :) w razie jakby ktoś chciał poczytać: https://www.pcgamesn.com/cyberpunk-2077/config-file-fix To co wcześniej opisałem, znalazłem przypadkiem na...
  2. mordslowik

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    Znalazłem ciekawe rozwiązanie. W folderze z grą (w każdym razie w wersji steam) wchodzimy w 'engine' i 'config' i tam powinien być excelowy plik o nazwie 'memory_pool_budgets'. UWAGA Jak zawsze przed modyfikacją takich plików, dobrze zrobić sobie kopię zapasową oryginału. Zmieniamy pole POOLCPU...
  3. mordslowik

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    Zacząłem od wysokich ustawień na 1920x1080 i potem zacząłem stopniowo schodzić w dół. Aż doszedłem do najgorszych możliwych ustawień i 1600x900. I co najdziwniejsze, fpsy w każdym przypadku były takie same :D zmiana ustawień w zasadzie nie poprawiała wydajności i dlatego wydaje mi się to mega...
  4. mordslowik

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    Dzięki. Spróbowałem i nie widać żadnych różnic. A miałem nadzieję, że pomogło bo w menu skoczyło mi do 200 fps xD. Ale jak tylko gra się załadowała, to znowu poniżej 40.
  5. mordslowik

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    Widziałem gdzieś ten temat, ale nie mogę go znaleźć teraz... Masz może linka? Warto spróbować ale z drugiej strony nie wydaje mi się żeby procek blokował. Nie jest najnowsza technologia no ale ten ryzen akurat powinien sobie radzić.
  6. mordslowik

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    Nie mogę w ogóle włączyć dlss. Jest napisane, że to tylko do kart RTX.
  7. mordslowik

    Game almost not using GPU

    I don't have dlss on, and I can't turn it on (if I would like to), game says it is only for RTX users.
  8. mordslowik

    Game almost not using GPU

    It's strange because I saw people playing on 1050 for example, with smooth 50fps. I hope they will find a solution soon.
  9. mordslowik

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    Ja mam podobny problem. Komputer raczej spełnia wymagania: AMD Ryzen 7 3750H 2x 8GB DD4 2800 MHz GeForce GTX 1660 Ti Zużycie GPU nie przekracza 20%, najczęściej jednak jest to około 5%. I to przy najniższych ustawieniach i 1600x900. Przy średnich ledwo mogłem się ruszyć. Karta graficzna nawet...
  10. mordslowik

    Game almost not using GPU

    I have problems with my gtx 1660 Ti, game is using maximum 20% of graphics card, most of the time it's around 5%. Temperature of GPU remains below 50C, while CPU is working at it's maximum power and temp. Things I've done: -updated nvidia drivers to latest -updated windows -reinstalled windows...
Top Bottom