Recent content by Mortifer.60

+
  1. M

    Bugi

    Ja nie znalazlem do tej pory zadnych wiekszych baboli, procz jednego za to bardzo irytujacego: DLACZEGO NIE MOZNA ZDEFINIOWAC KLAWISZA AUTOLOOTINGU?! Autolupienie to jedno z glownych usprawnien ktorymi sie chwalicie, niestety kompletnie bezuzyteczne - klawisz podswietlania lupu to lewy control...
  2. M

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    A wie ktos moze jak bedzie z odbiorem osobistym z gram.pl? Czy juz 18. bedzie mozna sie przejsc po paczke? Data wysylki to 18., a ze to ja bede listonoszem ::) ...
  3. M

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    no ale pewnie licza sie tylko dni robocze ;)
  4. M

    Opinie graczy.

    dla jasnosci - ja tez uwazam Wiedzmina za gre znakomita. Dowodem na to jest chocby to, ze choc przechodzenie jej idzie mi dosc powolnie, to wciaz gdy jest odpowiednia okazja (np. te swieta :) ) ja odpalam i gra daje mi duzo radochy - a do takiego CoD4 wracac mi sie zupelnie nie chce...
  5. M

    Opinie graczy.

    Nie tylko... Ja mam podobnie - gre mam z pre-ordera, a do tej pory jej nie skonczylem (IV akt zaczalem jakos w lutym i na tym stanelo) :-\ ale to akurat raczej nie wina samego Wiedzmina - obiektywnie patrzac wszystko jest jak trzeba, moze troche zawiodlem sie co do postaci i dialogow (jednak...
  6. M

    Kolejne nagrody dla Wiedźmina

    Ale do miliona daleko...
  7. M

    Wiedźmin wyróżniony przez IGN!

    otoz to... Mam nadzieje, ze w kolejnych projektach juz tego nie zaniedbaja.
  8. M

    Wiedźmin wyróżniony przez IGN!

    no no, z ta muzyka to naprawde niezle (jak pisal Saphir w RPG na PC zadnej konkurencji nie bylo, wiec to zwyciestwo malo wymierne) :) Ja stawialem na CoD4 (znakomity temat Harry'ego Gregsona-Williamsa i sciezka Stephena Bartona), dziwne ze nie ma jej nawet wsrod nominowanych (tylko w kategorii...
  9. M

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    czy nowy patch bedzie kompatybilny z sejwami z wersji 1.1?
  10. M

    Wiedźmin grą RPG roku na Voodoo Extreme

    kolejna ankieta na najlepszego RPG roku, w ktorej warto popromowac Wiedzmina:http://www.msnbc.msn.com/id/22247782/
  11. M

    Świetne wyniki sprzedaży Wiedźmina w Rosji!

    BTW zastanawiam sie, ile w przypadku niezlej sprzedazy na Wyspach zaslugi naszych imigrantow (nie tylko jako nabywcow ale i polecajacych) ;)
  12. M

    Świetne wyniki sprzedaży Wiedźmina w Rosji!

    mnie interesuje jak tam Wiedzmin poradzil sobie w Niemczech - z tego co pamietam, to CPR wiazal z tym rynkiem spore nadzieje, a tu na amazon.de dopiero 58. pozycja wsrod gier na PC... W USA tez kiepsko (ale jak wiadomo tam Atari totalnie zawalilo promocje), na szczescie w UK wciaz na 8. miejscu...
  13. M

    Bugi

    Walka z bestia, wersja wspierania Abigail - gdy po zabicu bestii pojawiaja sie pacholki i wlaczy sie pauze przed scenka ostatniej rozmowy z Wielebnym (gdy przeciwnicy sa jeszcze oznaczeni "na niebiesko"), gra sie zwiesza - tzn. "odpauzowac" sie jej nie da. Mysle, ze moze to wystepowac takze...
  14. M

    Świetne wyniki sprzedaży Wiedźmina w Rosji!

    a przede wszystkim o plci pieknej... Simsy to taka telenowela na PC, jakby redzi zrobili "W jak Wiedzmin", to pewnie by byli na szczycie przez lata ;)
  15. M

    Świetne wyniki sprzedaży Wiedźmina w Rosji!

    w Australii ciagle w top 10 ;D
Top Bottom