Recent content by Msudr

+
  1. M

    zadanie wściekłe pięści w Velen

    To zadanie wykonasz po zakończeniu wątku Barona, Sierżant jest zablokowany wątkiem głównym. Dopiero na pewnym etapie są dostępne "Wściekłe Pięści" z nim.
  2. M

    Zakończenie gry oko nehaleni

    Ciastka są powiązane z zadaniem „Coś się kończy, coś się zaczyna” dlatego je sprawdza, jeżeli dobrze pamiętam to identyczne ciastka są na słodkiej ścieżce z zadania „Panie Lasu”, one nie są powiązane z Okiem Nehaleni. A jeżeli po zadaniu zniknęły to nic niezwykłego wiele przedmiotów otoczenia...
  3. M

    Zakończenie gry oko nehaleni

    To jest obszar zadania „Zlecenie: Potwór z bagien” co prawda cel jest dalej ale można je tutaj aktywować. Nawet jak już wykonasz zadanie to tekst o artefakcie od Keiry też się pojawi, taki błąd.
  4. M

    Towarzysze broni

    Hjalmar musi być w wiosce, nawet jak „robisz” to zadanie nie dostając go od Cracha czyli nie idziesz na stypę tylko zwiedzasz Undvik musi tam być. Wiem bo kiedyś tak zrobiłem i był tam zanim poszedłem na pogrzeb Brana. A jeżeli u Ciebie nie ma to musi być błąd i jak nie pomoże weryfikacja to...
  5. M

    Problem z gwintem

    W Białym Sadzie można zagrać w Gwinta tylko z Uczonym, zdarzają się osoby z którymi nie można zagrać, a jeżeli problem dotyczy innych map to spróbuj weryfikacji plików.
  6. M

    Zbugowane "?"

    Z „Ruiny karczmy” jest problem od dawna, jeżeli możesz to wczytaj grę ale przed pójściem do tego „?”, Ja zapisuje w „Fryesdal” i tam biegnę jak się nie dało zrobić to wczytywałem i na 99% było naprawione jak tam znowu pobiegłem. Co do Siedliska potworów, z tym „?” nie miałem nigdy problemów a...
  7. M

    Wiedzmin 3, problem ze schematem

    Do tego schematu prowadzą dwie drogi, ta główna gdzie jest głowa Kota oraz z piwnicy w Kryjówce Juniora. Czy ona też jest zablokowana? Teoretycznie obie strony powinny być odblokowane po wykonaniu zadania z Juniorem.
  8. M

    Cudowny Przewodnik po Gwincie - Błąd

    Cudowny Przewodnik po Gwincie nie jest dokładną książką, powinieneś traktować ją „mniej więcej” niektóre karty są przypisane do konkretnej mapy a można je zdobyć gdzie indziej chodży taka Triss – jest przypisana do Kaer Morhena a można ją zdobyć w Novigradzie. Tak samo z niektórymi kartami do...
  9. M

    Błąd tłumaczenia! Misja: Represje w Novigradzie I

    Radeonx147 jeżeli chcesz wyeliminować większość takich błędów możesz skorzystać z tego. https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/wiedzmin-3-dg-16dlc-szk-kiw-pl.9510641
  10. M

    Pliki pl.w3strings

    Jeżeli chcesz to tu są napisy do podstawki ale także do DLC, więc skopiujesz te co potrzebujesz. Są one poprawione ("modem" ale nie odpalają skryptu), a jeżeli chcesz oryginałów to może ktoś inny posiada. https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/wiedzmin-3-dg-16dlc-szk-kiw-pl.9510641/...
  11. M

    Karty do gwinta brak jednej karty

    Witam, to nie jest błąd. Owszem w Białym Sadzie Elza posiada pięć kart ale Bram tylko cztery. Jeżeli chcesz kupić Manekina musisz wrócić do kupców u których już kupiłeś karty, u niektórych nowe karty pojawiają się przy kolejnych zakupach. Jeżeli dobrze pamiętam to Kwatermistrz z Kasztelu Wrońce...
  12. M

    Wiedźmin 3 nowa gra plus i dlc

    Jeżeli dobrze zrozumiałem pytanie to „Nowa Gra” oraz „Nowa Gra +” rozpoczynana dostęp do DLC w ten sam sposób. Czyli po pierwszym przybyciu do Velen, fabularnie z Wyzimy, ignorując inne zadania, można od razu pojechać do Tablicy ogłoszeń przy „Karczma Siedem Kotów” pod Novigradem i zacząć SzK...
  13. M

    Znacznik gracza

    Można też nacisnąć "Q" tam gdzie jest wskaźnik myszki i pojawi się zielony znacznik, a jeżeli przytrzymasz "Q" pojawi się wybór 3 znaczników.
  14. M

    SOLVED Pytanie o gwinta w W3

    Do Pełnej kolekcji kart zaliczany jest tylko Dziki Gon, w Cudownym przewodniku po gwincie nie ma kart z SzK i KiW, sprawdź z tą listą może ci pomoże. Po lewej jest DG a po prawej SzK i KiW. https://drive.google.com/file/d/1wEx9QNhgyPw2PmJokaU0hFNvuUm724RG/
  15. M

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Lista jest dla mnie czytelna, zawsze możesz przerobić listę pod siebie. Karty na lewo to Dziki Gon (Pełna kolekcja kart). Karty na prawo to SzK i KiW. Schirru jest po właściwej stronie (Carsten* można zdobyć od kupca karty nie zaczynając SzK).
Top Bottom