Recent content by Muge225

+
  1. Muge225

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    To akurat poprawne działanie. Wilczy dół niszczy jednostkę, zanim aktywuje ona swoją umiejętność - powiedzmy "rozmieszczenia" - typu wyłóż na stół, zrób akcję x. Mantikora nie posiada żadnej umiejętności tego typu, ma tylko zemstę, która działa już po ubiciu. Więc przeciwnik gra jednostkę, dół...
  2. Muge225

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Które i tak już przestały być w nim grane jeszcze w poprzednim patchu zanim zabrano mu interakcję z neutralami.
  3. Muge225

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    To, że według niego zasługują na nerfa nie jest równoznaczne z tym, że zasługują w jego mniemaniu na Hotfixa teraz, zaraz, natychmiast, tylko normalnie, przy następnym patchu.
  4. Muge225

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Łatwo w sumie powiedzieć "nie możesz wygrać na cokolwiek R1 i cisnąć r2?" , ale cytując klasyka "reality is often disappointing". Taki scenariusz byłby możliwy tylko jakby szedł pierwszy i wygrał na równych kartach, bo KP potrafi zrobić spore tempo i z kartą na minusie ciężko byłoby ich jakoś...
  5. Muge225

    Theory thinking - Zniesienie limitu 10 kart

    HC byłby raczej niegrywalny bez limitu kart. Upraszczając, w becie brązy były mniej więcej podobnej siły (pomijając te niestety niegrywalne), podobnie z goldami i silverami, więc rozważnie grając nie było wielkim problemem przebić przeciwnika jedną kartą i ewentualnie wygrać R1 schodząc na -1...
  6. Muge225

    Novigrad — prezentacja kart

    Skurwiela Juniora można opisać tylko w jeden sposób: Dat ass
  7. Muge225

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Cóż, ja nie przykładam wagi do gry rankingowej, w samego gwinta sporadycznie już pykam, więc mogę kontynuować twój eksperyment po wyjściu dodatku, gdy już będziesz zajęty rankedami.
  8. Muge225

    Przedstawiamy Krwawą Klątwę — pierwszy dodatek do GWINTA!

    Kolor wokół jego wartości jest niebieski, więc to raczej KP, a nie NG.
  9. Muge225

    Karty neutralne a talie metowe

    Tego komba jakoś tak często nie widuję (ale fakt, nie jest zbyt fajne), ALE! W tym wspomnianym przez ciebie przypadku w grę wchodzi inny problem, z którym należałoby coś zrobić, moim zdaniem w każdym razie, bo to nie jest kwestia tego, że to karty neutralne. W Gwent: Far From Home trzeci rząd...
  10. Muge225

    Pomoc w tworzeniu talii

    Odnośnie tej pierwszej talii, to jeśli masz ostatnie słowo w 3 rundzie i Geralt: Yrden, żeby zbić zbuffy z jego trupojadów, to prawdopodobnie wygrałeś.
  11. Muge225

    Karty neutralne a talie metowe

    Gadanie o tym, że psioczą na to głównie ci co mają już pełną kolekcję i to jest głównym czynnikiem ich niechęci do wszechobecnych neutrali w taliach to lekkie przegięcie zahaczające o bzdurę. Z resztą każdy prawo wyrażać swoja opinię, mógłbyś to uszanować, zamiast posługiwać się zwrotami...
  12. Muge225

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    Meh. Jak już mamy taki temat, to sam dodam swoje trzy grosze, żeby zebrać moje opinie i przemyślenia o HC w jednym miejscu. Miałem przyjemność z wielką ekscytacją uczestniczyć w akcji zabijania serwerów, mimo tego, że średnio po 3 ruchach dostawałem disconnecta, mimo to byłem bardzo uradowany tą...
  13. Muge225

    [AKTUALIZACJA] Zmiany w ekonomii GWINTA oraz zasadach zwrotów pełnej wartości kart

    Nie rozumiem o co ten butthurt, premium różnią się od normalnych kart tylko tym, że się ruszają, lol. Efekty kart są takie same, nie ma kart premium only, których nie stworzysz w normalnej wersji. Argument, że to podcina nowym graczom skrzydła jest poroniony, bo zamiast zrobić jedną kartę za...
  14. Muge225

    Poznaj bohaterów Wojny Krwi!

    Bo to wcale nie tak, że w dzisiejszych czasach większość gier jest w dystrybucji cyfrowej i odsetek wersji pudełkowych jest coraz mniejszy. Natomiast ty wiesz lepiej, to tylko z biedy i cięcia kosztów. Good job. No i za rok ci przypomnę jak się myliłeś, gdy serwery nie będą zamknięte.
  15. Muge225

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Ok. Trafia do mnie twoja argumentacja i takie spojrzenie na sprawę, widzę "jasne strony" takiego rozwiązania jakie mamy teraz. Może po x tygodniach grania się przekonam do tego stanu gry jak już się odpowiednio przestawię. ¯\_(ツ)_/¯
Top Bottom