Recent content by muhi

+
  1. M

    Moje Prace ( linki zmienione )

    Hmm... w ksiazce bylo napisane, ze sa zawsze wystrojone. Jak bycie wystrojonym moze przeszkadzac w byciu bezwzglednym zabójca? o_OElfy / czarodziejki i szczury sie stroily x_xNo cuz kazdy wobaza sobie inaczej. Barziej interesowaly by mnie komentarze dot. kreski itd nie strojów ( konstruktywna...
  2. M

    Moje Prace ( linki zmienione )

    Hmm... ciekawe komentarze, ja szczury wyobrazalam sobie jako bande kolorowych papug, pelnych blyskotek i ozdóbek o_o
  3. M

    MMORPG w jakie gramy

    Siedze w FlyFF od roku. Niby nudy i nic ciekawego, ale jak sie spedza godziny na graniu i w TS to jakos trudno sie rozstac xD
  4. M

    Moje Prace ( linki zmienione )

    Moje Prace ( linki zmienione ) Temat mówi sam za siebie.Od czasu do czasu rysuje. W koncu ofiara musiala pasc saga ::) Falka Iskra Nad manga tez sie mecze ale nad 1sza strona siedze od kilku tygodni ;)EDIT: Ok zmienilam linki x_x dziwne, bo u mnie bylo widac :dead:Mam nadzieje, ze teaz zadziala
  5. M

    Fake erotic cards [18+]

    Luis Rojo
  6. M

    PROBLEMY Z URUCHOMIENIEM GRY - na NOTEBOOK'ach

    Ah >.< mialam na mysli procesor x_x To ze zdenerwowania -.- czlowiek zamawia gre specjalnie z Polski, czeka i czeka, a gdy juz ma to cholerstwo nie chce dzialac -.-No nic, i tak planowalam kupic nowy komputer ._.Swoja droga dlaczego tyle tych wymagan? :-\
  7. M

    PROBLEMY Z URUCHOMIENIEM GRY - na NOTEBOOK'ach

    Witam.Czytalam wasze powyzsze posty. Mój problem polga na tym, ze mój Acer ma karte graficzna serii Celeron. Co dalej?
Top Bottom