Recent content by Myniek1

+
  1. M

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Sprawdź, czy nie uzyskasz ich rozkładając innych piór na składniki.
  2. M

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Nie. Poszukiwania na 99% nie przepadną nawet po zakończeniu gry, tak jak większość zadań pobocznych. W decydującym momencie gra zakomunikuje, że w przypadku kontynuacji niektóre z zadań pobocznych mogą być niedostępne.
  3. M

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Trzeba odblokować sugestię i przerzucić tą umiejętność do aktywnych. Poziom nie jest wymagany, tylko punkty, które możesz też zdobyć w miejscach mocy.
  4. M

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Nie pamiętam zbyt dobrze, ale mówi o tym w grze Roche albo Djikstra. Jak pytają się o Letho odpowiadasz pytaniem "wy mi powiedzcie" lub "myślałem że się od was dowiem" czy coś w tym stylu. To ikona teleportu. Dostaniesz się tam w trakcie zadania głównego.
  5. M

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    weusd Jeśli się nie mylę, to polskim, ale "alfabetem" gruzińskim ;) To powinno wiele wyjaśnić: https://youtu.be/g18GgD-SNzM?t=3698
  6. M

    MIECZE I PIEROGI

    Myślę, że Hattori stoi gdzieś, gdzie miał wejść podczas zadania w interakcję z Geraltem. Pochodź po dokach, najlepiej wróć do miejsca z którego uciekłeś i kieruj się w stronę jego domu, a na pewno go znajdziesz.
  7. M

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Fabułę Wiedźmina 4 widziałbym w zupełnie nowych krainach np. Ofir czy Zerikania. Nie kolidowałoby to z wyborami dokonanymi w poprzednich częściach. A jak Geralt miałby się tam znaleźć? Tutaj moglibyśmy liczyć na niezawodnego Jaskra, który wyruszył ze swoją ukochaną śpiewaczką w podróż, gdyż...
  8. M

    Jak rozpocząć dodatki?

    Ok, dzięki. Wszystko się wyjaśniło. Problem z instalacją dodatków. Dzięki raz jeszcze.
  9. M

    Jak rozpocząć dodatki?

    Pod menu jest logo dodatków i że są dostępne. Rozpoczynając nową grę mam możliwość wyboru jedynie samouczka i symulacji wyborów z W2. Po zakończeniu postawki miałem info o NG+. Edit: Jak sprawdzić, że dodatki są poprawnie zainstalowane lub nie zostały jakoś usunięte?
  10. M

    Jak rozpocząć dodatki?

    No ok, ale nie mam żadnych zadań, więc co jest nie tak?
  11. M

    Jak rozpocząć dodatki?

    Jak rozpocząć dodatki? Cześć. Wersja gry 1.31 z dwoma dodatkami na PS4. Gra rozpoczęta od zera, ukończyłem główny wątek , zostało mi jedynie parę zadań związanych z Gwintem, nie mam nic odnośnie dodatków. Jak w nie zagrać? Coś zrobiłem źle czy to jakiś błąd?
Top Bottom