Recent content by Myszokotka

+
  1. M

    My forumowicze

    robert70r Spóźnione, ale szczere życzenia ode mnie również, dużo zdrowia i wszystkiego dobrego ;)
  2. M

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Eva na Yen i Mads na Geralta, od zawsze i na zawsze. :>
  3. M

    My forumowicze

    Aaa sto lat Hunt, szczęścia zdrowia! HuntMocy
  4. M

    Myszowe Twory

    Taka niespodziewanka, założenie Deviantarta to był jednak dobry pomysł - moje prace mają szansę pojawić się na wystawie "Wiedźmin w kulturze popularnej"! Szczegóły w sygnaturce. :)
  5. M

    My forumowicze

    Spóźnione, ale serdeczne życzenia Nars - wszystkiego dobrego :)
  6. M

    My forumowicze

    W_Wallace Najlepszego, szczęścia! :cheers4:
  7. M

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Była już kiedyś wrzucana ta galeria? http://cloudsdevourer.deviantart.com/gallery/46396011/The-Witcher
  8. M

    Myszowe Twory

    Jakby ktoś był zainteresowany, to założyłam w końcu Deviantarta (i jak ktoś może polecić jakieś strony tego typu to byłabym wdzięczna, chyba czas przestać tworzyć do szuflady/folderu i wyjść z tym do ludzi, żeby dostać jakiś feedback) http://natkiel.deviantart.com/ ;)
  9. M

    My forumowicze

    Wroobelek wszystkiego dobrego :)
  10. M

    Myszowe Twory

    Nars Ajezu, była z dobrej strony (wspomagałam się w końcu obrazem z gry), tylko malując co chwila robię horizontal flip (dobry trik żeby sprawdzić, czy wszystko anatomicznie itp jest jak powinno) i zapomniałam o tym całkowicie :D
  11. M

    Myszowe Twory

    Patrząc na moją aktywność na forum ostatnimi czasy można się domyślić, że wakacje spędzone w większości przy biurku/przed komputerem nie były w tym przypadku poświęcone na bezczynne latanie po internetach...W końcu trzeba się było wziąć za siebie, szczególnie, że przyszły rok szkolny zapowiada...
  12. M

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Z czego dwa (te z Ciri) już dawno były, a ta Triss też się chyba (?)) przewinęła przez temat...
  13. M

    My forumowicze

    Wszystkiego dobrego Rustine ! :)
  14. M

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Jakub Różalski jak zwykle w formie.
  15. M

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Szincza Sprawdź ostatni post na poprzedniej stronie :P
Top Bottom