Recent content by nagi_szopen

+
  1. N

    My forumowicze

    Sue me
  2. N

    My forumowicze

    Tak, wiem. Zakłócam leniwą harmonię witcherforum niezwiązanymi z witcher pierdołami,za co z góry przepraszam, mam jednak pytanie. Czy którykolwiek z wieloletnich użytkowników tego sajta jest mi w stanie dostarczyć jakichkolwiek namiarów na użytkownika MasPingon? Imię,nazwisko,adres...
  3. N

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    Ktoś już przyuważył że jeden z drwali na bagnach,podśpiewuje sobie polską wersję "Lumberjack song" Monty Pythona? Wypaśne:)
  4. N

    Gameplay'e

    Rany Boga jeśli to Scorpik stoi za kawałkiem muzycznym z tego filmiku, jestem w stanie oddać mu się nawet teraz.Znajdziemy to cudo na soundtracku?
  5. N

    Gameplay'e

    O ile w znaczącej mierze gameplay mi sie podoba-,grafika,wielkość Wyzimy,animacje geralta w trakcie walki itd. To ciekaw jestem dlaczego wybrane do prezentacji questy są tak skrajnie nieciekawe."Idż gdzieś,zabij se coś,i weż se wróć po nagrode" jak to określił mój błyskotliwy znajomy.Bardzo...
  6. N

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Nie traktuje szczerze mówiąc poważnie obecnej daty premiery. Jeśli jeszcze nie odłożyłeś słownika po tym jak szukałeś "bety" to sprawdż sobie jeszcze "naiwniak". Bardzo chciałbym sie mylić ale za cholerę nie dam wiary że za dwa miechy premiera,toteż beta w obecnym momencie to dla mnie żaden...
  7. N

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Widzę że nawet w cudzych postach kolega zwraca szczególną uwagę na niuanse.Spróbuje ująć więc pytanie inaczej, operując kwiecistym i przyjaznym odbiorcy językiem.Czy jesteś świadom najdroższy przyjacielu Wotanie iż zupełnie naturalną kwestią dla wersji beta jakiejkolwiek gry są drobne (takie jak...
  8. N

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Ja zaś twierdzę że słowo "beta" powinno dać do myślenia komuś kto ma zamiar przypieprzać się do jak to sam określasz "niuansów".
  9. N

    Game Over - czyli śmierć Geralta

    Jiti to co nazywasz powrotem do tradycyjnego Rpg jest jakimś kuriozalnym krokiem w tył prosto do erpegowego średniowiecza.Systemy przeszły daaleką drogę do przodu i nie rozumie czemu za chlubny uważasz nawrót do prosćiutkich pierwszych Dedeków i Warhammerów. Doskonale rozumię cały piękny wywód...
  10. N

    Game Over - czyli śmierć Geralta

    Ale widzisz Geno osiągnięcie tej uniwersalności byłoby możliwe gdyby Redzi nie odchodzili od swojego pierwotnego założenia mówiącego o tym że gracz sam bedzie tworzył i wychowywał swojego małego wiedżminka,Redowcy poszli jednak inną drogą. Ja nie przeczę ze Geralt to świetna postać i że daje...
  11. N

    Game Over - czyli śmierć Geralta

    Asroma gratulacje , bardzo ślicznie przepisałeś.Też odrobinkę mnie irytuje zubożanie gry na rzecz realizmu czy dostosowania sie do treści ksiązki. Jeśli stworzenie nowej jakości Erpega i świeże podejscie(czym to się bez końca chwalą twórcy) polega na zmniejszaniu różnorodności ekwipunku(bo...
  12. N

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    No nie przesadzajmy, nie jestem jakimś skrajnym pierdołą, narzekaczem.Mowa o możliwości zabicia każdego, była o ile pamiętam na drugim gejmpleju pokazywanym na którymś z targów E3. Scena działa sie w zamku i przy okazji pogawędki z królem Foltestem była mowa o tym ze w Witcherze będzie można...
  13. N

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    No właśnie wielce mnie to zastanawiało jak Redowcy wprowadzą w gre możliwość zaszlachtowania nawet najbardziej kluczowych postaci bez jednoczesnego gameovera.Jak dla mnie był to jeden z bardziej nowatorskich i interesujących smaczków a z ciekawego pomysłu wyszedł niestety uj wielki i szelki...
  14. N

    Zapowiedzi, recenzje

    "Szopen, a co jest po idiocie, bo nie wiem jak mam się do ciebie zwracac?"Odpowiedż brzmi-Mas PingonHohohohohihihi
  15. N

    Zapowiedzi, recenzje

    Mas zasrańcze, były przecież sympatyczne filmiki przedstawiające atrybuty charakterystyczne dla oldschoolowych RPG.Wystarczyło np poczytać relacje z ostatnich E3 gdzie piano z zachwytu po obejrzeniu prezentacji storyline,a ostatni filmik z Ign przedstawiał wiedżmina całkiem inaczej niż...
Top Bottom