Recent content by Nars

+
  1. Nars

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jako "fan marki" muszę kibicować wszystkiemu co związane z tym IP, nawet jeśli mi się ekstremalnie nie podoba? Na pewno ludziom na pozycjach wykonawczych by się taka rzeczywistość niesamowicie podobała, bo nie musieliby się wysilać, wiedząc, że fani i tak łykną wszystko, ze strachu o przyszłość...
  2. Nars

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Cóż, zawsze pozostaje nadzieja, że jednak anulują po 4. Im szybciej ten potworek od Netflixa z Wiedźminem mający wspólną jedynie nazwę się skończy, tym lepiej, każdy kolejny sezon, to mała tragedia dla tego IP. Ja naprawdę po ciuchu liczę, że jest szansa na ponowną adaptację za x lat, w końcu...
  3. Nars

    Wyszperane w sieci

    Boston Dynamics wrzucił wczoraj to słodkie pożegnanie z Atlasem... ...by dosłownie jeden dzień później wrzucić filmik pokazujący całkiem nowego Atlasa, który to jako koncept wygląda bardzo ciekawie i trochę przerażająco, patrząc na zakres ruchów jakie mają jego kończyny.
  4. Nars

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    https://www.threads.net/@jamesgunn/post/C5tf-27A3bq Gunn ogłosił, że dzisiaj startują zdjęcia, do Peacemakera s2. James będzie reżyserem kilku epizodów, a poza nim, jest jeszcze trzech innych reżyserów pracujących nad serialem.
  5. Nars

    Gry komputerowe

    To nie powinien być problem, zewnętrzny napęd BR znajdziesz nawet za 60 zł w internetach.
  6. Nars

    Xenoverse czyli obcy kontra drapieżca

    Fajny wywiad z reżyserem filmu. Akcja dzieje się między Alien i Aliens Stacja, na której dzieje się akcja składa się z dwóch modułów Romolus i Remus, jeden starszy z technologią przypominającą tą z pierwszej części i nowszy z wczesną wersją technologii z dwójki Relacje między rodzeństwem, to...
  7. Nars

    Forumowa filmówka

    Kurde... wygląda naprawdę dobrze. Klimat Aliens mocno widoczny. Spaliłem się już tyle razy, że boję się mieć hajp, ale jednak, mam hajp.
  8. Nars

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Rogue One mi urwał, Mando mi urwał, Andor mi urwał, momenty Obi - Wana mi urwały. Nie jestem negatywnie nastawiony do Gwiezdnych Wojen Disneya, choć oczywiście są rzeczy, które mi się nie podobają z Sequel Trylogy na czele. Więc na dwoje babka wróżyła.
  9. Nars

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Wygląda ok, ale niczego mi ten zwiastun póki co nie urwał.
  10. Nars

    Bron Lizzie .

    Jaka platforma, jaka wersja gry? Masz nowa instalację, czy aktualizowałeś grę do wersji 2.0+? W wersji 2.0 i wyżej, ikoniczne bronie mają gniazda na modyfikacje niezwykle rzadko. Przed chwilą sprawdziłem i w wersji 2.1 u mnie na xboxie mam jedno gniazdo modyfikacji, na optykę.
  11. Nars

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Hollywood Reporter donosi, że film Teen Titans dla DCU jest w produkcji, co potwierdza liczne wycieki z innych źródeł. Autorka skryptu do Supergirl: Woman of Tommorow, Ana Nogueira napisze scenariusz. HR jest na tyle mocnym źródłem, że praktycznie można te informacje uznać, za oficjalne...
  12. Nars

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Gunn rzucił nieco światła na stan drugiego sezonu Peacemakera. Zdjęcia rozpoczną się latem i będą się odbywały równolegle z Supermanem Gunn napisał wszystkie odcinki drugiego sezonu, ale nie wszystkie wyreżyseruje Ze względu na strajki scenarzystów i aktorów zmieniła się kolejność produkcji i...
  13. Nars

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Gunn wrzucił przed chwilą zdjęcia z pewnym pieskiem na swojego insta. Aktualnie jest w Norwegii i co sam potwierdził w wywiadzie dla lokalnej gazety, kręcą sceny w "fortecy samotności". Patrząc na otoczenie, wydaje się że Gunn jest w jakimiś schronisku, czy ośrodku z psami.
  14. Nars

    Gry komputerowe

    Jest zwiastun: Nie wiem co o tym mysleć, z jednej strony spełnia się jedno z moich growych marzeń, bo THORGAL. Z drugiej, zapalają mi się lampki, bo studio bez poprzedniej historii, pojawia się nagle, około stu deweloperów mityczni już chyba na równi z ex-blizzard, eks deweloperzy CDPR na...
Top Bottom