Recent content by Nexxurio

+
  1. Nexxurio

    Wojna Krwi - Lyria - złote skrzynie

    Sam eksploruj to nie będziesz musiał płacić.
  2. Nexxurio

    Omówienie aktualizacji 3.2

    Nie wiem dlaczego myślicie, że różne zdolności będą miały inne animacje. Przecież robią te zmianę, żeby mieć mniej do roboty i żeby nie musieli przy każdej nowej umiejętności robić nowego modelu z animacjami. Gdyby mieli dawać każdej umiejętności inną animację to z czasem, jak dojdą nowe...
  3. Nexxurio

    Bug dominacja

    1. Nithral jest zbugowany 2. Karty z dominacją nie biorą już pod uwagę samych siebie. Tak samo zagranie jeźdźca dzikiego gonu na pusty stół nie przyzwie drugiego.
  4. Nexxurio

    Nie wyświetla się awatar/ramka przy profilu na stronie playgwent.com

    Avatar Egana ciągle się nie wyświetla na stronie.
  5. Nexxurio

    Sezon Żmii!

    Można było, ale w każdej rundzie z talii mogła wylecieć tylko jedna dodatkowa karta więc jeżeli zagrałeś jednostkę z dowódcy to ta karta zagrywała kolegę z talii, ale potem karta zagrana z ręki wchodziła samotnie.
  6. Nexxurio

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    Ja tu nie widzę osłabienia. Tarcza na rozkazie jest lepsza od tarczy na rozmieszczeniu bo możesz zagrać jakiś silnik i od razu dać mu tarczę. Wcześniej jeżeli chciałeś dać mu tarczę musiałeś go najpierw zagrać, a dopiero w następnej turze dać tarczę, a do tego czasu przeciwnik zdążył ci już tę...
  7. Nexxurio

    Czy trzy rundy partii gwinta naprawdę nadal mają sens?

    To, że trzecia runda jest ważniejsza nie znaczy, że pozostałe nie są ważne.
  8. Nexxurio

    Czy trzy rundy partii gwinta naprawdę nadal mają sens?

    Jeden z najbardziej absurdalnych pomysłów jakie od dawna czytałem. Trzy rundy są istotne i to, że w twojej talii liczy się tylko jedna tego nie zmienia. Pierwsza runda umożliwia zwycięzcy zdecydowanie czy chce zdobyć kartę przewagi czy też woli bleedować przeciwnika i grać 3 rundę z mniejszą...
  9. Nexxurio

    Play of the Month — najlepsze zagrania marca!

    Nie wiem czy ten mecz był ustawiony czy nie. Wiem, że tą talią grał na streamach i to chyba nawet na rankedzie jeżeli dobrze pamiętam więc na pewno nie wszystkie jego mecze były ustawione, ale pewnie zdarzało się, że grał z kimś, albo trafiał na widza, który postanowił mu pomóc. Dałem losowy...
  10. Nexxurio

    Play of the Month — najlepsze zagrania marca!

    Nie wiem jak ta konkretna, ale jego gry nie były ustawione, po prostu grał w trybie sezonowym więc wszystko x2 Tu masz przykładowy mecz, wynik mniejszy bo gra się wcześniej wywaliła:
  11. Nexxurio

    Punkty nagród - Ciągle mi ich mało

    Co dwie wygrane rundy dostajesz pomniejszą nagrodę (złoto, fragmenty, karta, pył), za wbicie 6 rund dostajesz 2 punkty nagród. Potem pomniejsze nagrody tak samo ale punkty dostajesz po 12 rundach. Potem Pomniejsze nagrody dostajesz co 4 rundy, a punkty nagród dopiero po 24 rundach. Punkty...
  12. Nexxurio

    Nowe beczki zawitały do sklepu!

    Pewnie się nie opłacało ale co z tego? I tak zostawiłem sobie fragmentów na najbliższy dodatek, a przynajmniej nadrobiłem trochę pyłu którego mam braki. Zresztą i tak mam złota na jakieś 100 beczek i około 130 nieużytych punktów nagród więc z fragmentami i tak nie będę miał problemu.
  13. Nexxurio

    Nowe beczki zawitały do sklepu!

    Otworzyłem 60 beczek i dostałem ok. 4,5k pyłu + uzupełnienie kolekcji animowanych. Fajna sprawa.
  14. Nexxurio

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Pod koniec miesiąca
Top Bottom