Recent content by Nikodem_S

+
  1. Nikodem_S

    Tajemnice projektowania dźwięku z Paulą Karbowniczek

    Wywiad zacny :) Mój ulubiony dźwięk premium to bez wątpienia PŁOTKA - fajnie, że mogłem przeczytać, że w tym aspekcie podzielam gust dźwiękowców :)
  2. Nikodem_S

    Nowe drzewka w Księdze Nagród!

    O wyprzedaży dowiedziałem się z Facebooka Gwinta. Niestety po dwóch dniach promka zniknęła. Sądzę, że problem stanowił bug cenowy. Legendarny rewers był na Androidzie za 13zł, a plansza za 17zł. W tym samym czasie na PC plansza była za 27zł a rewers za 18zł
  3. Nikodem_S

    Nowe drzewka w Księdze Nagród!

    Może i drzewka nie są zbyt napakowane bibelotami, ale dziś trafiłem super wyprzedaż bibelotów. Na Androidzie plansza i rewers legendarny wychodzi za jakieś 30zł za oba to dużo taniej niż na PC :)
  4. Nikodem_S

    Poznajcie Wiedźminów!

    Rozumiem, że nowe słowo kluczowe to "adrenalina"? Czy chodzi o zranione jednostki po swojej stronie? Czy może o jednostki z trucizną? Ktoś to gdzieś opisał?
  5. Nikodem_S

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    Ja nie mam ani Sklepa, ani drzewek nagród...
  6. Nikodem_S

    Rozpoczął się Sezon Magii!

    Czy skórka dowódcy Zielony Świerszcz jest kilku frakcyjna? Czy to pod konkretną frakcje dowódca?
  7. Nikodem_S

    Aktualizacja 6.2 już dostępna!

    Ja spotkałem się z tym na Detlaffie. Mimo zablokowania wraca z cmentarza... Choć nie jestem na 100% pewny czy przeciwnik jakoś go nie oczyścił... Było po prostu tak, że po zabiciu przeze mnie tego wampirka z kłódką zwyczajnie aktywował zemstę i wrócił
  8. Nikodem_S

    Aktualizacja 6.2 już dostępna!

    Statusy po patchu przyklejają się na stałe. Nie ma ich naprawdę i nie działają tylko są "nałożone" na karty. Mój kapłan Svalbloda działał mimo kłódki - po przywołaniu z cmentarza. Nawet oczyszczanie nic nie daje...
  9. Nikodem_S

    Aktualizacja 6.2 już dostępna!

    Moja druga gra: Skellige kontra potworki. Detlaf mimo zablokowania wraca z cmentarza jak gdyby nigdy nic, a mój kapłan svalbloda po przywołaniu z cmentarza miał nadal kłódeczkę blokady - ale całe szczęście pomimo kłódki działał poprawnie. Masakra dwie gry i z 10 rażących błędów zauważyłem - co...
  10. Nikodem_S

    Aktualizacja 6.2 już dostępna!

    Wow - ja dopiero dzisiaj odpaliłem tę grę po "patchu" i wielce się zdziwiłem... Wybrałem talię wiewiórek na scenariuszu i geralta z jednorożcem jako dowódcę... Na ekranie przedstawiającym przeciwnika okazało się, że gram Filavandrelem... Podczas gry karty znikały i fruwały - nie mówiąc o tym, że...
  11. Nikodem_S

    Turniej GWENT World Masters przełożony

    Czyli nagrody za obstawianie wyników też zostaną przełożone w czasie...
  12. Nikodem_S

    Rozpoczął się Sezon Niedźwiedzia!

    Jak dla mnie bomba! Tibor, Cesarski Golem, Vilefortz, Ciri, która wraca na rękę - znów NG na topie
  13. Nikodem_S

    Rozpoczęła się rejestracja wstępna na Androida!

    Fajnie, jakby Beta została wypuszczona szybciej, na takie testy jak w przypadku iOS...
  14. Nikodem_S

    Świąteczne szaleństwo ogarnia GWINTA!

    Odpowiadając najszybciej: Nilfgard, sezonówka i Damien... Po rzuceniu Damiena na początku - 4 na 5 meczy przeciwnicy pasują. Oczywiście za każdym razem zaczynam od bałwana jeszcze przed mulliganem, żeby zdążyć przed tymi, którzy w ogóle nie grają. I tak wypadały nagrody: 1 prezent: Ramka Hełm...
  15. Nikodem_S

    Świąteczne szaleństwo ogarnia GWINTA!

    Nareszcie po 25 otwartych paczkach, w których 3/4 to surowce... mam upragniony rewers, jedną ramkę i 3 awatary
Top Bottom