Recent content by nikwlaz

+
  1. N

    Po nitce do kłębka

    Kto daje tego questa?
  2. N

    Gra karciana Gwint

    Gwint > Hearthstone CD PROJEKT RED > BLIZZARD
  3. N

    Gdzie podziewa się królobójca?

    Gdzie podziewa się królobójca? Czy ktoś wie, jak nazywa się zadanie, w którym poznajemy Letho?
  4. N

    Ludzie w opałach.

    Może ktoś przyspoilować, jak nazywa się q w którym spotykamy Letho?
  5. N

    Zakończenie Gry, Gdzie moi towarzysze?!

    Eskela raczej nie znajdziesz, bo ruszył do Koviru jeśli dobrze pamiętam. Sam chciałbym spotkać towarzyszy, a znalazłem właśnie tylko Jaskra i Cerys.
  6. N

    Wasze wrażenia, oceny, recenzje

    Odpalając pierwszy raz Wieśka trzeciego, założyłem sobie jeden cel: speedrun z misjami głównymi oraz pobocznymi, a dopiero później eksploracja świata itp, itd. Po przejściu gry, odechciało mi się biegać po świecie...JA CHCĘ JESZCZE RAZ PRZEŻYĆ TĘ HISTORIĘ! Aktualnie jestem rozdarty pomiędzy...
  7. N

    Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Na moim galaxy jeszcze nie ma, ściągnąłem manualnie z gog.com (3 pliki o łącznej wadze ok 2.5GB), ale nie wiem czy powinienem je zainstalować teraz czy czekać do premiery gry na resztę plików.
  8. N

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Dawać, dawać! Będzie co oglądać do pierwszej w nocy :)
  9. N

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    To już chyba powoli nadchodzi ten czas, w którym powinniśmy sobie życzyć miłej gry i większej ilości wolnego czasu od obowiązków codziennych :) Jaskółka już w zamrażarce się mrozi i szykuje się kilka pierwszych nieprzespanych nocy w tym miesiącu :)
  10. N

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Tak to powinno wyglądać i tylko taki wariant akceptuje. Paczki językowe przeleją pałę goryczy, jeśli dostaną sporę opóźnienie względem plików umożliwiających grę.
  11. N

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Info od GermanDota moda
  12. N

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Bo "ta laska" jest odzwierciedleniem urody słowiańskiej kobiety, a nie brazylijskiej supermodelki z kilogramem botoksu w ciele. W każdym bądź razie de gustibus non est disputandum
  13. N

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Pierwsza oraz druga część piosenki śpiewanej przez Bruksę zlepiona w jedno :) https://www.youtube.com/watch?v=uD8JxQWMFG0
  14. N

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Chodzi mi bardziej o głoś aniżeli wygląd tej osoby :) Ale fakt, mogłem dowalić bardziej i powiedzieć "Nicolas Cage"! :D
Top Bottom