Recent content by norolim

+
  1. norolim

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    To prawda, odwzorowanie Calanthe w serialu przywodzi na myśl karczmianą zdzirę, którą ktoś przebrał za królową i zapomniał umyć. To jeden z przejawów twórczości własnej scenarzystów, którzy jak już wspomniałem, raczej nie są szczególnie utalentowani.
  2. norolim

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Wczoraj skończyłem oglądać serial. Pozostawił mnie z wrażeniem, którego dawno nie odczuwałem. Miałem kaca moralnego, dokładnie takiego, jaki zdarzał mi się po alkoholowych imprezach w czasach, gdy byłem młodym smarkiem i nie umiałem pić. Takie występy zazwyczaj zaczynały się przyjemnie, lekkim...
  3. norolim

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Może lepiej nie, bo to się tylko banem na twitterze skończy. Obejrzałem fragmenty wywiadów z tą Chalotrą. Zauroczyła mnie jej barwa głosu. I aby to uczcić, do postaci granej przez nią w serialu będę się od dziś odnosił imieniem Żabbefer.
  4. norolim

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Chciałem coś napisać, ale @undomiel9 zrobiła to za mnie. Dzięki. Bez odbioru.
  5. norolim

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ze źródeł (tych samych, z których na co dzień korzysta stacja CNN) dowiedziałem się, że obecnie największe szanse na wcielenie się w rolę Ciri ma Whoopi Goldberg:
  6. norolim

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Obejrzane. Wszyscy słodzą, jakby łyknęli z tonę lizaków, to ja trochę bardziej krytycznie ocenię. Czy będzie jakiś poziom trudności, na którym gra nie będzie robiła wszystkiego za nas i będzie można trochę pograć samemu? Np. czy będzie można wyłączyć te kilkaset strzałek na ekranie wskazujących...
  7. norolim

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Czytałem. Trochę mnie uspokoiła, ale to tylko słowa. Trzeba poczekać na jakiś fragment rozgrywki. A propos klimatu Łowcy androidów, ten kadr wygląda, jak żywcem wyjęty z tego filmu:
  8. norolim

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Mnie osobiście stylistyka zwiastuna nie przeszkadza. Łykam cyberpunk w niemal każdej postaci. Martwi mnie tylko struktura zwiastuna, pasująca bardziej do prezentacji gry typu GTA. Oby się okazało, że to tylko zabieg marketingowy i CP 2077 nie zamienił się gdzieś po drodze w GTA 2077 z kilkoma...
  9. norolim

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Wyglądało to jak zwiastun GTA, a nie gry RPG. Mam mieszane uczucia.
  10. norolim

    E3 2018 - Welcome to the Future. Welcome to CYBERPUNK 2077. Go to NEWS for Trailer Discussion!

    Is this still an RPG or just a GTA clone?
  11. norolim

    Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

    No tak, elektroniczni artyści na bank wysłaliby litewskiego zabójcę.
  12. norolim

    Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

    Hmmm... https://twitter.com/CDPROJEKTRED/status/872840969795899394 Ciekawe czy jesteśmy właśnie świadkami początku tej zaskakującej kampanii promocyjnej? :|
  13. norolim

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Pytanie tylko, czy Netflix nie wpompuje do opowiadań właściwej sobie propagandy. Ostatnio firma ta kilka razy podpadła fanom, których przekonania polityczne nie są skrajnie lewicowe.
  14. norolim

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Uff... dawno mnie tu nie było. Co się porobiło z tym forum? Gdzie ta ładna papierowa skórka? Jak zmienić to biało niebieskie coś dla niemowlaków... no dobra znalazłem. Trochę lepiej. Ale nie o tym chciałem. Otóż właśnie zauważyłem, że RPG Codex opublikował swoją tegoroczną listę najlepszych...
  15. norolim

    Kolejność instalacji 1.12.1 + SzK + polski pakiet językowy

    Kolejność instalacji 1.12.1 + SzK + polski pakiet językowy Właśnie zabrałem się za świeżą instalacje Wiedźmina 3. Pobrałem wszystkie pliki z GOG.com (nie Galaxy) i mam wątpliwości co do kolejności instalacji. Spędziłem godzinę z tutejszą wyszukiwarką i przeszukując forum i Internet ręcznie i...
Top Bottom