Recent content by Note

+
  1. N

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Mod waży 117mb tylko?
  2. N

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Z tymi mrocznymi zbrojami będzie jakiś quest nowy? Czy tak nagle pojawią się do kupienia u poszczególnych kupców?
  3. N

    Seriale

    Kto już oglądał nowy odcinek Vikings? Widzieliście trailer, bo czy tylko ja myślę, że....
  4. N

    Nieścisłość w piciu wody

    Wasze ironiczne posty i tony są naprawdę bardzo twórcze, ale temat powstał bardziej w kierunku "dla ciekawych" a nie (jak większość to odebrała) w kierunku czepiania się redów haha
  5. N

    Seriale

    Smoki już tak wyrosły? Przecież to prawie dorosłość :D
  6. N

    Seriale

    Niech będzie i tak. Po prostu nie lubię zwracania uwagi mi, gdyż wiem, że 3/4 tego forum ściąga seriale z sieci. Ale regulamin to regulamin, ja go naruszyłem wspominając o propagowaniu na potęgę piractwa. Tak nawiasem mówiąc to: http://www.youtube.com/watch?v=m6GGIpDNfRA Polski zwiastun...
  7. N

    Nasze zdjęcia

  8. N

    Seriale

    Proszę Cię... Mam rozumieć, że Ty jesteś taki prawy i wszystkie seriale, które oglądasz to kupujesz zamawiając sezonami. Albo nie zaraz powiesz, że oglądasz online i to nie jest piractwo tylko jeżeli popatrzysz głębiej, to oglądasz pirackie rzeczy osób, które żeby wrzucić dany odcinek muszą go...
  9. N

    Seriale

    Już w piątek z rana do pobrania :D Ja preferuje swoją niezawodną stronę z której ściągam w 720p, bo innych jakości nie toleruje.
  10. N

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Ile na oko będzie ważył mod?
  11. N

    Seriale

    Ja tam nie będę oglądał TVP tylko dlatego, że lecą wątpliwej ciekawości seriale polskie...
  12. N

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A masz to potwierdzone, że całą odzyskał w drugim akcie? No nie jest ani dialogiem ani niczym, jest tylko domysł graczy.
  13. N

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Czemu zaraza? Dobrze wyczuwam niechęć do tej informacji? :P
  14. N

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    To prawda, że Geralt od początku trójki ma mieć odzyskaną całą pamięć?
  15. N

    Seriale

    Znacie serial "Herosi"? Niektórzy pewnie znają mniej lub bardziej a niektórzy lubią ten serial mniej lub bardziej. Tak czy inaczej dzisiaj nad ranem wyczytałem news, że ów serial powraca do ramówki NBC z kolejnym piątym sezonem, gdyż jak wiecie serial skończył się na czwartym sezonie. Serial...
Top Bottom