Recent content by nwchades

+
  1. N

    *Gwynbleidd* -Fan Film.

    Pokażcie, pokażcie ten teaser wszyscy na to czekamy :)
  2. N

    Na podstawie jakiej książki, filmu etc. CDPR mogło by zrobić grę.

    Przygodowo-detektywistyczna gra z elementami RPG o Jakubie Wędrowyczu ;)
  3. N

    Spadek jakości tekstur po instalacji 2.0

    Ja również uważam, że grafika się poprawiła w wersji 2.0 :)
  4. N

    Karta graficzna

    http://allegro.pl/promocja-sapphire-radeon-hd-6850-1-gb-gddr5-i1829370371.html 530zł + koszt przesyłki. http://allegro.pl/asus-engts450-gts450-1gb-gddr5-810-3608mhz-fv-wwa-i1836375330.html 475zł + koszt przesyłki...
  5. N

    Dobry sprzęt, a Wiedźmin 2 i tak muli.

    W takim razie coś nie tak ze sterami musi być, innej opcji nie widzę. Jeszcze możesz tempy posprawdzać, ale nie sądze żeby tu tkwił problem.
  6. N

    Dobry sprzęt, a Wiedźmin 2 i tak muli.

    Jaki zasilacz? Mi mój No-name wysiadł przy graniu w Wieśka, zaopatrzyłem się w OCZ-a i śmiga bez problemów, na słabszej grafice - 9800GT i trochę lepszym procku - E8400 2x3.0 GhZ, na wysokich w rozdziałce 1280x720 mam ok 25fps wg. Frapsa. Aha i jeszcze jedno - Ten sprzęt nie jest dobry, a...
  7. N

    Klucze rejestracji.

    Jeden z kluczy był potrzebny do zarejestrowania gry, jednak po zdjęciu zabezpieczeń DRM klucz ten nie jest już potrzebny :)
  8. N

    Preorder

    Ja sam kupiłem za 79zł w carefurze w dniu premiery i jestem zadowolony :) PS: Jakby ktoś był zainteresowany kupnem W2, to teraz w Media Markt jest genialna promocja - W1 ER + W2 za 99zł. pozdrawiam :)
  9. N

    Forumowe granie onlajnowe

    A może jacyś gracze SC2 się znajdą Czy jestem jedyny? :D
  10. N

    Zgadnijcie kto odnalazł się w City Interactive ?

    Tylko, że gry nie tworzy Tomek Gop a cały zespół. I chyba nie zrozumiałeś o co chodzi Vojtasssowi. CDPR zrobiło dobrą grę i na niej zarobiło. CI zrobiło słabą grę i na niej zarobiło. Widać różnicę? Jak dla mnie, czego by nie zrobiło CI nie przebiję to Wiedźmina, ani 1, ani 2. Myślę, że w z grą...
  11. N

    fanowski "Soundtrack" [youtube]

    Nieźle, nieźle :) Łapaj orena :p
  12. N

    Wypociny Dagorada

    Powiem tak - gdybyś napisał całą książkę, z chęcią bym ją przeczytał. Oczywiście nie jest idealnie, ale jest dobrze :) Oceniając w skali 10-punktowej dałbym 7+ :) Zmieniłbym pierwsze zdanie/akapit bo mi wogóle nie pasuje. "Dużo złego można powiedzieć o życiu na wsi. Ale trzeba przyznać, że nie...
  13. N

    Znaki Wiedźmińskie ( W1 a W2 )

    Czy jestem jedynym graczem, który przeszedł W2 nie używając znaku Quen? Bo tak czytam te wasze posty, i większość opowiada że w W2 bez Quen ani rusz :) A ja używałem w W1 głównie Aard i Igni, w W2 Aard, Igni i Yrden.
  14. N

    wydajnosc - czkawka, chrupanie, drganie

    Może coś nie tak z dyskiem? Tzn. nie z rejestrem, tylko z dyskiem jako takim. Może nie nadąża za grą, może jest zbyt zapchany danymi. Innej opcji nie widzę, chyba że Fraps ci coś źle pokazuje po prostu.
  15. N

    Co myślicie o sporze z Bandai Namco

    Sąd zakazał promocji gry i wstrzymanie współpracy z THQ do czasu rozstrzygnięcia sporu z tego co mi wiadomo :) A jeżeli w umowie z Namco naprawdę jest napisane wszystko tak, jak mówią REDzi, to nie widzę możliwości żeby CDPR przegrało tą sprawę.
Top Bottom