Recent content by omosquito

+
  1. omosquito

    Aktualizacja 2.02 już wkrótce!

    A kiedy FSR3?
  2. omosquito

    Intel vs Ryzen Wiedźmin 3

    Poprzeglądałem kilka testów wydajności Wiedźmina 3 po patchu i rzuciło mi się w oczy, że procesory intela dają duuużo mniej klatek od Ryzenów. Też macie takie wrażenie?
  3. omosquito

    Aktualizacji Next Gen nie ma na Origin?

    To się ciesz, że nie ma tej aktualizacji. Ja teraz się tylko zastanawiam jak ją cofnąć. To jest taki bubel, że szkoda gadać. W takim stanie ta aktualizacja nie powinna nigdy ujrzeć światła dziennego.
  4. omosquito

    Jak cofnąć aktualizację Wiedźmina 3 na GOG?

    Jak cofnąć aktualizację do wersji 4.0 na GOG? Chciałbym mieć ponownie oryginalną wersję. Gra po aktualizacji posiada tyle bugów i takie spadki wydajności oraz artefakty graficzne, że stała się nie grywalna.
  5. omosquito

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Nie instalujcie tego patcha!!!! Na RTX 3060 ti czyli ta sama wydajność co 2080 Super nie da się grać. Nawet na wysokich są dropy klatek do 45 a gdzie tu uber i uber+... O Hairworksach i RT można kompletnie zapomnieć. Przy wspomnianych wysokich gra wygląda gorzej niż podstawka.... KATASTROFA a...
  6. omosquito

    Skalowanie proporcji na ekranie 32:9

    Wątpię, ale może ktoś ma jakiś pomysł. Mam monitor 32:9 Wszystkie gry skalują się bez problemu czyli przykładowo uruchamiam jakąś starą grę w 1920/1080 to po bokach mam czarne ramki i właśnie o to mi chodzi, aby nie rozciągało na całym ekranie bo wtedy postacie są szersze od Pudziana. Wszystkie...
  7. omosquito

    Hotfix 1.11

    Też mi nie działało. Porobiłem trochę innych misji, wróciłem i ciało się znalazło. Wczytywanie zapisów nie pomagało, ale zrobienie kilku innych misji rozwiązało problem.
  8. omosquito

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Mapa to jest jakiś koszmar. Jest bardziej nieczytelna niż pismo lekarza. Dlaczego nie zaimplementują takiej jak na piggyback? Przecież ona jest po prostu genialna, a nie ten rozmazany baziaj w grze. Minimapa to już w ogóle woła o pomstę do nieba, żeby nie było oddalania się mapy po wejściu do...
Top Bottom