Recent content by onkos

+
  1. O

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    jest klopot. mam zainstalowany Service pack 3 i nie moge otworzyc aplikacj, zeby sciagnac edycje rozszerzona. co mam zrobic?????????? pomocy!!!!!!!!!!!111
  2. O

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    mieszkam w anglii, w polandzie jestem 2 razy na rok, tutaj nikt o takiej grze nawet nie slyszal. jesli bede go mogl kupic na stronie wiedzmina i mi go tu wysla to kupie. Super gierka,warto wydac kase a 5 funtow to tyle mnie kosztuje piwo w pubie.
  3. O

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    SKONCZYLEM!!! dzis o 13 czasu angielskiego. super gra, co prawda wydawalo mi sie ze bedzie trudniejsza wraz z rozwojem gry ale w sumie jak ma sie wszystkie udoskonalenia to trudno sie dziwic,ze wielki mistrz pada po 5 ciosach mieczem. Tak czy inaczej godna polecenia. Nie rozwiazalem tylko...
  4. O

    problem z "Nie bedzie bolalo"

    znaqlazlem cmentary pomiedzy wieza maga a ruinami wiezy o polnocy, po tym jak bylo to ostatnie ognisko przy ktorym spalem ze wszystkich jakie sa na bagnach...
  5. O

    Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

    SA!!! nie na poludnie od wiezy maga ale przy ognisku o polnocy, ktore znajduje sie POMIEDZY wieza maga i ruinami wiezy. Kurcze 2 dni sypialem przy kazdym ognisku na bagnach ale warto bylo 8)
  6. O

    problem z "Nie bedzie bolalo"

    ja latalem po cmentarzu jak glupi, natluklem ghuli i graveirow az mi zabraklo miejsca w sakwie. ponoc sa jeszcze na bagnach, ale ja tam bylem 5 nocy z rzedu i zadnego nie znalazlem? cmentara mi tylko brak...oj brak
  7. O

    problem z "Nie bedzie bolalo"

    ja wlasnie tak kupilem swoja. spladrowalem cala klasztorna i sprzedalem wszystko co znalazlem z wyjatkiem kobiet i dzieci( poprostu sie nie da :( ) a na koniec zaczalem grac w karty...
  8. O

    Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

    ktos rzucil haslo, zeby sie przekimac na wycince a graveiry same cie dopadna, ja mam 1.2 i sypiam juz od tygodnia wszedzie na bagnach i nic. :(
  9. O

    oleje na upiory i ornitoreptyle

    tak czy inaczej czy ktos ma recerte na te ptaszyskopodobne?
  10. O

    Drapieżna Wiwerna

    dzieki wiedzmini. dzieki waszym radom okazalo sie ze moa to zwykla popierdulka a nie krolowa wywern. pozdr.
  11. O

    Drapieżna Wiwerna

    dieki bardzo sproboje dam znac jak poszlo
  12. O

    Drapieżna Wiwerna

    a teraz znowu. wytluklem wiwerny a jak zaatakowalem moa to sie zlecialy te zwykle. i po jablkach. jest jakis sposob na nie czy tylko eliksiry. aha nie mam oleju na te potworki.
  13. O

    oleje na upiory i ornitoreptyle

    gdzie znalezliscie recepte an olej na ornitoleptyle?
  14. O

    Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

    uratuje mi to zycie, ja natluklem wiwern a jak zaatakowalem moa to sie ich zjawilo tyle bylo po jablkach.aha czy ktos wie jak zdobyc olej na ornitoleptyle? mam wszystkie a tego nie moge odblokowac?
Top Bottom