Recent content by orestes

+
  1. O

    WitcherWiki - wiki o wiedźminlandii

    Ja jak pisałem żarłem się z nową szkołą. Teraz się trochę uspokoiło i w miarę możliwości wpadam częściej... szkoda że tyle osób, które tyle dały temu projektowi (Sum, Glifion) odeszłyBTW gratulacje Sum :)
  2. O

    WitcherWiki - wiki o wiedźminlandii

    Dobrze że się ktoś tym zajmuje, bo ja miałem ostatnio taki natłok (przestawienie się z gimnazjum pod wawą na warszawskie LO [zamoyski]), że nie miałem w ogóle czasu na wiki... spróbuję teraz trochę nadrobić :)
  3. O

    Po prostu sport

    Pierwsza połowa była zupełnie jak Polska-Niemcy, z tym, że na Mundialu nie pomagał im sędzia. W drugiej połowie byli równymi przeciwnikami dla szachtara. Na wyróżnienie zasługuje Fabiański i Choto, nieźle zagrał Szałachowski. Wybieram się na rewanż mam nadzieję że przejdziemy. A tak na serio 1:0...
  4. O

    Wyszperane w sieci

    Ale to jest fenomen po prostu. Zauważyłem, że wszyscy krytykują PiS (słusznie zresztą), a od czasu wyborów w necie nie poznałem żadnego (!) zwolennika kaczyńskich. 52% Polaków nie ma dostępu do internetu? dziwne...
  5. O

    Zapowiedzi, recenzje

    Niech zgadnę... 199,99 ?
  6. O

    Książka a gra

    Hmmm, a czy Jaskier w grze będzie miał bliznę?W końcu dostał strzałą w głowę (mniej więcej :P ) i Regis zawyrokował, że będzie miał piękną, poetycką bliznę... Jak będzie z tym w grze?
  7. O

    Po prostu sport

    Początek tak... ale z biegiem czasu idzie im coraz gorzej. Wystarczy przypomnieć sobie Górnika Łęczna. W pierwszym sezonie w I lidze byli przez pewien okres na 1 miejscu. A teraz?Edit: Miałem napisać "Oddajcie Rzeźnika", ale po przeczytaniu opisu meczu zdecydowałem, że mozecie go sobie...
  8. O

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    "Złe gry znikną a dobre zostana"Prawie jak happy end w holywoodzkim filmie :)A apropos znaczków wiekowych, wielu sprzedawców specjalnie się 'nastawia' na gry 'dozwolone od lat osiemnastu', bo nic tak nie nakręca młodzieży gimnajalnej jak ów napis.
  9. O

    WitcherWiki - wiki o wiedźminlandii

    Wiesz jest wiele tematów, nie tylko potwory... postaci, zaklęcia, organizacje... i prosiłbym przy okazji o zrobienie listy sił Nordlingów w Bitwoe pod Brenną... sam prawie skończyłem siły Nilfgaardu.
  10. O

    Wyszperane w sieci

    A tak a propos tych wszystkich filmików o kaczce... mam takie wrażenie, że żona Lecha mogłaby spokojnie zagrać Zuylekę w "Wiedźminie". Przeczytajcie opisy Zuyleki- wypisz wymaluj Pierwsza Dama IV RP..
  11. O

    WitcherWiki - wiki o wiedźminlandii

    Wybaczcie, ze dwa posty pod sobą ale mam taki problem z bazyliszkiem i kuroliszkiem"Bialowlosy, garbiac sie, wytaszczyl z dziury dziwaczny ksztalt, cudaczne cielsko, utytlane w pyle przesiaknietym krwia. Dzierzac stwora za dlugi, jaszczurczy ogon, rzucil go bez slowa pod nogi grubego wójta. Wójt...
  12. O

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Gwiazdka jest Yen potrzebna raczej skoro widzi tylko wtedy, kiedy ją nosi...
  13. O

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    hmmm ja mam firefoxa i nie mam żadnych problemów z forum
  14. O

    WitcherWiki - wiki o wiedźminlandii

    Nie zawsze się to zgadza, ja mam papierową wersję, ale dla cytatów do WitchetWiki ściągnąłem sobie elektroniczną, żeby wszystkiego nie przepisywać. po pierwsze ilość stron zależy od rodzaju i wielkości fontu itp. więc tym się nie kieruj. Jak nie znasz strony, pisz tylko który tom.
  15. O

    Forumowa filmówka

    Moim ulubionym filmem ever jest Black River. Świetna historia i boskie zakończenie. A jeśli chodzi o animacje to jestem bardzo ciekaw Ghost in the shell. Znajomi mówili że bardzo dobre, trzeba będzie od nich pożyczyć.ps. pisząc ten post jedno zdanie (znajomi...) jakoś strasznie mi się kojarzy z...
Top Bottom