Recent content by Ori00

+
  1. O

    Zbliża się koniec Sezonu Mahakamskiego!

    Zgadzam się z przedmówcami. Po co te zbędne komplikacje, czy nie lepiej żeby po prostu każdy na koniec sezonu spadał o 4 rangi w dół? Nagrody zdecydowanie powinny być liczone od najwyższej osiągniętej rangi, bo tak to w końcówce sezonu wiele osób będzie po prostu odpuszczać rankedy, a przecież...
  2. O

    Tworzenie talii - limit kart, a suma prowizji

    Aktualnie prowizja dla naszej talii wynosi 165 niezależnie od liczby kart. W praktyce sprowadza się to do tego, że granie talią powyżej 25 kart jest nie do końca sensowne, gdyż spada stabilność talii. Proponuję wprowadzić zmianę, że za każdą dodatkową kartę ponad 25 limit prowizji wzrasta o 8...
  3. O

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    W sumie drobna sprawa, ale już jeśli dopracowujemy to może warto jednak ustalić limit prowizji talii na równe 200 (oczywiście przy jednoczesnym podniesieniu prowizji dla kart brązowych o 1, a złotych o 2). Mała rzecz, a jednak wydaje mi się, że przyjemniej układać talię przy limicie 200 zamiast 165.
  4. O

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    To samo miałem napisać. Akurat wprowadzenie w jakiejś formie 3D i zmiana perspektywy patrzenia na stół pod jakimś kątem zamiast z góry wzbudza we mnie obawy. Właśnie czytelny widok z góry w połączeniu z pięknymi artami kart jest tym czego oczekuję od karcianki. Inne graficzne wodotryski w grach...
  5. O

    Nieludzie a Scoia'tael.

    Starsze Rasy +1
  6. O

    Omówienie aktualizacji 5.12.2017

    Mnie natomiast coraz bardziej martwi, że Redzi przestali dodawać zwykłe karty (z białym kwadratem). Przy otwieraniu beczek białe karty traktuje się jak powietrze. Wśród ujawnionych kart także nie ma żadnych brązowych zwykłych...
  7. O

    Coinflip, kolejny pomysł.

    Zauważmy, że w takim Hearthstone (gdzie akurat drugi gracz ma trudniej) jest stały bonus, bez rozważania, że niektórym taliom daje to więcej (np. moneta dla Łotra, Maga). Dlatego wydaje mi się, że doraźne (żeby już testować) rozwiązanie typu: zaczynający gracz dostaje od razu na pole bitwy...
  8. O

    Pytania do twórców GWINTA

    "Czy jest szansa żeby o takich wydarzeniach jak np. GwentSlam itp. dowiadywać się bezpośrednio na Waszej stronie? W tym momencie żeby dowiedzieć się gdzie i kiedy jest transmisja z turnieju, kiedy będą się odbywały eliminacje dla uczestników (w przypadku GwentSlam2 dla trzech) trzeba szukać na...
  9. O

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy jest szansa żeby o takich wydarzeniach jak np. GwentSlam itp. dowiadywać się bezpośrednio na Waszej stronie? W tym momencie żeby dowiedzieć się gdzie i kiedy jest transmisja z turnieju, kiedy będą się odbywały eliminacje dla uczestników (w przypadku GwentSlam2 dla trzech) trzeba szukać na...
  10. O

    Mój pomysł na mechanikę coinflipu - Minigra - Nekkery, Troll i Wiedźmin.

    To może prostsze rozwiązanie: jeśli 1-szą rundę zaczyna gracz A to wówczas 2-gą i 3-cią (niezależnie od ich wyników) zaczyna gracz B?
  11. O

    Sugestia - wybór piątej karty z beczki (mam zablokowany dział SUGESTIE)

    Sugestia - wybór piątej karty z beczki (mam zablokowany dział SUGESTIE) Warto byłoby dodać funkcję, żeby przy wyborze ostatniej karty z beczki było pokazane dodatkowo ile mamy WSZYSTKICH sztuk danej karty. Czyli również zsumowane posiadane jej wersje premium oraz posiadane pozostałe egzemplarze...
  12. O

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    Ja natomiast poprosiłbym, żeby przy wyborze ostatniej karty z beczki było pokazane dodatkowo ile mamy WSZYSTKICH sztuk danej karty. Czyli również zsumowane posiadane jej wersje premium oraz posiadane pozostałe egzemplarze danej karty, ale z innymi obrazkami (np. temerski piechur itd.).
  13. O

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    W opisie karty Caranthir nie jest napisane, że tworzy on efekt mrozu w obu rzędach.
  14. O

    BETA - Napotkane błędy

    Wersja 0.8.72 (po patchu pozycjonowanie). Skopiowanie przez Foltesta Balisty i... brak strzału (pomimo wybranego celu) i cała gra zawieszona (to była trzecia runda).
  15. O

    Problem z kartami typu Straż królewska, Jeżdziec Dzikiego Gonu, Komandos Niebieskich Pasów itp.

    Poważny bug - podobnie zresztą jest z Temerskim Piechurem. Jeśli takich kart będzie więcej - chcąc zamienić na "pył" nadmiarowe, trzeba przeglądać całą kolekcję kartę po karcie i... co jakiś czas powtarzać (chyba, że ktoś będzie "sprzątał" po otwarciu pojedyńczej beczki). Szkoda, że nie ma...
Top Bottom