Recent content by oskarroza

+
  1. O

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Dlatego ja po intalacji Wiedźmina wchodzę do ustawień i ustawiam sterowanie na wzór tego, co mieliśmy w Wiedźminie 2 :) LPM na Szybki i PPM na silny to imho jedno z lepszych rozwiązań. A zmysły itp. przeniosę na jeden z dodatkowych przycisków na myszce :)
  2. O

    Wiedźmin 3 - grafika

    A sorry, jakoś mi to umknęło :)
  3. O

    Wiedźmin 3 - grafika

    Gamezilla potwierdza - na Bliskim Wschodzie gra wylądowała za szybko na półkach sklepowych: http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2015/18/wiedzmin-3-dziki-gon-pojawil-sie-juz-w-sklepach-na-bliskim-wschodzie
  4. O

    Wiedźmin 1 i 2, wersja cyfrowa

    Zaloguj się / założ konto na GOG.com i wklep tutaj swoje nr seryjne - jeśli wszystko nadal działa, to powinieneś otrzymać cyfrowe edycje zarówno pierwszego, jak i drugiego Wiedźmina. https://www.gog.com/witcher/backup
  5. O

    Wiedźmin 3 - grafika

    A zauważyliście, że w najnowszym trailerze mamy taką perełkę: Te smugi wyglądają fatalnie i 'tanio'... Jeśli dla takich efektów zrezygnowano z, na przykład, fal na wodzie po rzuceniu Aardem, to po prostu nie mam słów :(
  6. O

    Wiedzmin 3 - minigry

    Widząc te karty, z niecierpliwością będę czekał na moda, który je zmieni. Srsly, Ves, Sheldon? Toż to się kupy nie trzyma :( Takie karty kompletnie zabiją klimat Wiedźmina :(
  7. O

    Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

    Panowie i Panie, widzę, że w Styczniu wyszedł (jednak) audiobook "Dom ze Szkła"? Jeśli tak, to jakimś cudem przegapiłem jego premierę (po informacji, że CDP wykupił pełne prawa do niego... zapomniałem o nim). Gdzie można go kupić :) ?
  8. O

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Przykre jest to, że to, czym ludzie od PR CDP RED się chwalą, jest obalane przez głupie zagrywki biznesowe :( Co do dodatków, rozważę zakup, ale możliwe, że kupię dopiero podczas jakiejś wyprzedaży. Moje zaufanie do Redów spadło - wiedziałem o możliwości...
  9. O

    A survey on the English apology expressions

    Hey! The survey is still on! I have more than 100 answers at the moment, but I would be glad if there were more native speakers :) So, English native speakers are more than welcome to take part in the survey!
  10. O

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Też z chęcią bym poszedł, ale koncert musiałby odbyć się także w Trójmieście :) Percival pyta o 'trasę koncertową', więc jest nadzieja :)
  11. O

    A survey on the English apology expressions

    It's not working :P
  12. O

    Wiedźmin a matura, praca licencjacka itd.

    Gimme more, more! Potrzebuję jeszcze kilka/kilkanaście odpowiedzi, także zachęcam do wypełnienia :)
  13. O

    A survey on the English apology expressions

    Thanks! I'm still in dire need for answers, though. I have 44, but the minimum (accepted by my supervisor) is 60. So... please, share the survey with your friends, family etc. :)
  14. O

    A survey on the English apology expressions

    As long as bears speak English, they are welcome :)
  15. O

    A survey on the English apology expressions

    This kind of answer is... also possible :)
Top Bottom