Recent content by Pablossso

+
  1. P

    Dziwna sytuacja ze statystykami mieczy srebrnych

    Dziwna sytuacja ze statystykami mieczy srebrnych Mam nie lada zagwostkę o co chodzi. Mam dwa miecze srebrne. Jeden zwie się AMI i jest na 52 level, oraz kantante na 50 level.. jakim cudem miecz na 50 level z ogólnie gorszymi statystykami.. , powiększa je w stosunku do tego 52 level aż o 300-400...
  2. P

    Savy z podstawki i SZK zniknęły?

    Savy z podstawki i SZK zniknęły? Mam problem z savami, chciałem sobie dzisiaj odpalić jakąś misję z podstawki, ot tak dla zabawy. Patrzę a tu zostały mi tylko savy z krew i wina.. i jeden początkowy z podstawki (dosłownie jak się włączyło grę i wychodzi z pokoju ker morhen).. no więc wchodzę w...
  3. P

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A tak z ciekawości, ten temat ma jeszcze jakikolwiek sens? Czy CDP będzie rozwijało jeszcze jakoś wieśka? oprócz poprawy ewentualnych bugów? mam wrażenie, że chyba nie skoro mają na głowie CyberPunk i gwinta.
  4. P

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Jak pod znaki to tylko gryfa.. w końcu po to jest stworzony.
  5. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    To weź pod uwagę, że jak się walczy z 10-20 bandytami na raz na małym terenie to zdarza się być trafionym.. Nie używam praktycznie queen odkąd łykam odwar z ekimmy bo mi jest niepotrzebny.
  6. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Sporo pisałem, więc jakieś błędy gramatyczne, interpunkcyjne mogły się zdarzyć. Dzięki za czujność ! Co do tych zakończeń, to faktycznie może mój błąd i przeczytałem to na jakiejś stronie. Co do mutacji to tak jak mówisz, postać w takim wydaniu to jest już kosiarka a nie bulid. Nie wyobrażam...
  7. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    [Zaznaczam, nie czytałem sagi, opowieści i ogólnie rzeczy związanych z wiedźminem, nieinteresuje mnie opinia, że bez książek gra jest nic nie warta, nie traktuje książek i gry jako jedności a oddzielne dzieła, przy czym gra jest wolną adaptacją i wizją projektantów] Skończyłem jakiś tydzień...
  8. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    No ale żaba w SZK była na prawdę trudna, musiałem poziom trudności na 3 albo 2 zmniejszyć (skalowania nie było wtedy) bo nie szło do niej podejsć. Fajna walka, zapoamiętałem na dużej, bo zginąłem z 5-7x, do tego wszystko co miałęm wypiłem/zjadłem i na oparach ją zabiłem. Tyle, że ona nie była...
  9. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Nie przesadzaj, wystarczy podnieść poziom inteligencji przeciwnikom. Akurat obrażenia mają stosunkowo wysokie. Przykłądowo w pancerzu żmii + kota jak mnie bandyta walnie z rozbiegu to tak 50-60% hp spada.. Poziom trudności to nie tylko skalowanie obrażeń..
  10. P

    Wiedźmin 3: alchemia

    Powiem jeszcze ci tylko, że drzewo znaków jest równie skuteczne, kolega gra takim bulidem miecz+znaki w tym, że miecz to tylko lekki dodatek i np jak walnie max ardem + mutacja do niego to wszystko naokoło zamrożone, queen za każde obrażenie cię leczy. Też dość łatwo się gra. Sam kiedyś...
  11. P

    Wiedźmin 3: alchemia

    Tak się przedstawia na pełnym zatruciu + euforia. Wysoki poziom hp, wysoka wytrzymalość na obrażenia od potworów i dość skutecznie zabija. Można jeszcze eksperymentować z różnymi mutacjami, np krwawa łaźnia, ale chyba tylko po to by odblokować kolejne sloty.
  12. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Ok, rozumiem, również denerwuje mnie poziom skalowania i kilka innych prób załatania ferelnej mechaniki balansu świata. Chodziło mi tylko o ten post wyżej, bo gość napisał "wreszcie" czyli tak jak by cały temat był gniotem a każdy kto tutaj pisał swoje zdanie odnosił się do samych pochwał...
  13. P

    Wiedźmin 3: alchemia

    O kodach pisałem w kwestii dwóch odwarów czytaj uważniej. Stalowym masz 1,8k na szybkich? cosik mi się wierzyć nie chce, a raczej nie wierzę. Pokaż screena ze wszystkimi statystykami do stalowego. Łączenie kota i żmiji ma jak najbardziej sens jeżeli się włoży do zbroi runę aby wszystkie...
  14. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    No tak mądry i konstruktywny, bo pasuje do twojej wizji.. heh, cała reszta to gniot
  15. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Weźcie pod uwagę, że prawdopodobnie w połowie napisanego systemu walki i przeciwników redzi doszli do wniosku, że jednak ten geralt wymyka się z pod kontroli i jest za mocny przy średnich statystykach, nie mówiąc już o morderczych kombinacjach. Dlatego zaczeli łatać świat skalowaniem. I mamy...
Top Bottom