Recent content by Patryk1228

+
  1. P

    Wyszperane w sieci

    Dajcie spokój, te wszystkie serwisy to jeden wielki... ten sam worek! :wall:
  2. P

    Wyszperane w sieci

    Dlaczego mam dziwne wrażenie, że wszystkie linki umieszczane w tym temacie pochodzą z wykop.pl? :whistle:
  3. P

    Im nas więcej, tym weselej

    A ja?:(
  4. P

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Kilka aktów, ze mną w roli głównej - bezcenne!
  5. P

    Platige Image – nowy serwis społecznościowy!

    Podobno panowie z PI aktualnie są w trakcie pracy nad kilkoma cinematicami do gier. Czy któryś z nich związany jest z Wiedźminem?
  6. P

    Nowe funkcje na forum

    A można wiedzieć na co te oreny będzie można wykorzystać, czy to jakaś większa tajemnica?
  7. P

    THEY - najnowsza produkcja Metropolis i CDPR

    Widać gra tworzona głównie pod multiplayera. W sumie to dobrze, bo nieznam żadnej polskiej gry która w tym trybie zrobiła jakąś furorę.
  8. P

    Wiedźmin grą RPG roku na Voodoo Extreme

    Z ME nie będzie łatwo. Dobrze przynajmniej, że WoW nie jest pierwszy...
  9. P

    Demo Wiedźmina - już jutro w Gazecie Wyborczej!

    A co, Wyborczej Tobie nie sprzedadzą? :)
  10. P

    Nowe screeny!

    To już powoli przestaje przypominac gre! :o
  11. P

    Zapowiedzi z E3 oraz wywiad z Adamem Skorupą.

    Wkońcu coś do poczytania :) WYWIADYPytanie do twórców - jakich odżywek do włosów używa Geralt, czy to jakaś wiedźmińska receptura?
  12. P

    Premiera gry "Wiedźmin" przesunięta na 26 października.

    Czekaliśmy tyle lat... to przeczekamy jeszcze te 6 tygodni :) spokojnie - to nie koniec świata! ;)
  13. P

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    http://www.gram.pl/news_9wTrJO5_Edycja_Kolekcjonerska_Wiedzmina_lista_zamowien.htmlJa tam siebie nie widze, ale teraz bynajmniej są szanse na 666 ]:-> _\m/ ;D EDIT: A jednak dzięki opcji Opery "Szukaj" znalazłem swój nick pod numerem 58 :D... co za zaszczyt, zaraz nad Deardinem :)
  14. P

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    Mam nieodpartą chęć poinformowania państwa, iż po wielogodzinnych próbach UDAŁO SIĘ!!!! Z góry chciałbym przeprosić za kilka niepotrzebnych słów napisanych wcześniej pod wpływą chwili. See you later!
  15. P

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

    Ogólnie sprawa jest dość dziwna... Ja i mój kumpel mamy stałe łącze i na gram.pl wbić się nie idzie, natomiast mój drugi kumpel mający NEO wszedl na gram.pl i bez trudu zamówił sobie Wieśka. Czyli ogólnie - "CO TU SIĘ KURA DZIEJE?!" Powoli nerwy mi puszczają...
Top Bottom