Recent content by patrykknights

+
  1. P

    GWINTOWY Konkurs Artystyczny - Głosowanie Społeczności

    No Title Jestem pod wrażeniem ilości zgłoszonych prac oraz starannością ich wykonania . Na prawdę naliczyłem przynajmniej kilkanaście perełek . Jako , iż każdy głos jest na wagę złota starałem się wybrać najlepsze . Moje typy w załączniku :)
  2. P

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Czyli nie tylko ja mam wrażenie , że twórcy pospieszyli się z tą aktualizacją . Nie wiem skąd ten pośpiech i to jeszcze przed końcem sezonu , mało kto odważy się teraz grać rozgrywki rankingowe .
  3. P

    Bug w grze

    Nie , zaryzykowałem i rozegrałem kilka gier rankingowych problem się nie pojawił . Nie mniej jednak coś takiego nie powinno się zdarzać ( co z tego , że twórcy gry chcą nie długo zamknąć open betę , jak w pierwszej kolejności powinni zażegnać takie problemy ) .
  4. P

    Bug w grze

    Bug w grze Nigdy wcześniej nie miałem problemów technicznych , a tu taka nie miła niespodzianka na rankedzie . Mimo iż gra wskazuje na to , że mogę grać jeszcze 6 kartami to nie mogę użyć Eredina . Ktoś wie jak rozwiązać taki problem , bo nie chce żeby mi się ponownie powtórzył ? ( nikt mi...
  5. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    W 100% się z tym zgadzam . Dziwię się jednak , że w tej kwestii opinie są aż tak podzielone . Bo różnice w silę między talią Potworów , a jakąkolwiek inną widać gołym okiem .
  6. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Podpisuję się pod tym co napisali poprzednicy: - Zbyt duża jest grupa kart , które są martwe lub pojawiają się bardzo rzadko podczas gry ( co wynika oczywiście z braku balansu lub zastosowania karty w rozgrywce ) - Pomysł nad zwiększeniem ilości minimalnej kart w talii ( co za tym idzie...
  7. P

    Pytania do twórców GWINTA

    Chciałbym zapytać czy twórcy mają zamiar coś z tym zrobić . Mianowicie przestałem grać w Gwinta z jednego powodu , aczkolwiek bardzo drażniącego . Dobieranie przeciwników w rankingówkach z dużą różnicą lvl'a . Dlaczego mając niski lvl konta dobiera mi przeciwników o 15,20,25 lvl'i a ostatnio...
Top Bottom