Recent content by pav

+
  1. P

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    Trochę z tym przesadzasz. W każdej, a w tym wypadku przy tak dużej produkcji, błędy są nieuniknioną ich częścią. Owszem, jeśli byśmy mogli wydać produkt idealny na pewno byśmy to zrobili. Jednak nie jesteśmy nieomylnymi maszynami, które wszystko wiedzą i jest to po prostu nierealne. Ogrom pracy...
  2. P

    Czat z twórcami gry Wiedźmin: DuelMail na gram.pl

    wypraszam sobie! że niby cała reszta jest jakaś gorsza... ? oj podpadasz mój drogi... ;)
  3. P

    Wiedźmin nominowany do Asów Empiku!

    a no wlasnie... Panie Moderatorze, prosze sie nie obijac;)
  4. P

    Figurki Wiedźmina już dostępne!

    ja rowniez jestem posiadaczem figurki i mi sie bardzo podoba.. na biurku co prawda nie stoi ale chyba w pracy wypadaloby postawi (skad tylko znalezc na nim miejsce dla wieska;>)
  5. P

    Wiedźmiński newsletter - Grudzień 2007

    pana Kostura to ty w to nie mieszaj ;) bo jak nie to .... FIGHT :Dpozdrawiam
  6. P

    Głosuj na wiedźmina!

    glosowanie konczy sie bodajrze 28stycznia. rzeczywiscie, to co dzieje sie na gs jest conajmniej smieszne... sa dwie sytuacje gdzie prowadzaca gra w rankingach nie jest gra editor's choice... no coz ...trudno...z reszta, przy kategorii rpg caly czas jest mowa o ME... dlaczego? hmmm to juz...
  7. P

    Głosuj na wiedźmina!

    no i jak trzeba to was nie ma :/ glosowac glosowac i nie ociagac sie ... ;)
  8. P

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Bo kradniesz... ? jeden, wystarczajacy powod!
  9. P

    Nocna premiera Wiedźmina - mini relacja video

    Relacja z Krakowa: http://pl.youtube.com/watch?v=o8CY4rULfkMRelacja z Warszawy:http://pl.youtube.com/watch?v=wc6-suhw6uQpozdrawiam
  10. P

    Nowy gameplay na 1 UP.

    moge Ci tak na szybko na te dwie kwestie odpowiedziec, ale zapewne wiecej bedzie mogl powiedziec k2myk.otoz jest to rozwiazanie jedyne sluszne ktore obslugiwala Aurora... animacja biegu musi sie loopowac. kiedy zaczynamy jakis ruch poprzednia animacja musi sie zblendowac do animacji biegu. Stad...
  11. P

    Nowy gameplay na 1 UP.

    Caly film jest montowany. A to wszystko z roznych powodow:1 - nie zanudzac widza rozmowa/dialogiem, stad tez wrazenie ze przebiegl bez ingerencji gracza2 - levele skacza, to juz wyjasnil Pan P. co sprytniejsi zauwaza montaz;) zabicie wszystkich potworow za jednym podejsciem okazalo sie...
  12. P

    Nowy gameplay na 1 UP.

    i tu sie moj drogi kolego mylisz... Geralt mniej wiecej od czasu GC biega z taka sama predkoscia... zostalo to zbalansowane zaraz po i tak pozostalo do konca projektu.a co do animacji biegu... jesli uwazasz ze jest tragiczna to sluchamy uwag, a najlepiej zapraszamy na rozmowe kwal... kolejnemu...
  13. P

    Nowy gameplay na 1 UP.

    Nie jest to film ukazujacy walke. Material "combat" jest w montowany w ciagu razem z innymi. Jeden z nich mieliscie okazje juz zobaczyc, "lokacje". Akurat to, ze jest to seria, zorientujecie sie sami.Ten material, mial Wam pokazac jeden z wielu questow pobocznych.Co do samej walki, gra nagrywana...
  14. P

    Nowy gameplay na IGN.

    Kilkukrotnie bylo juz to tlumaczone. W tym momencie mamy strasznie napiety plan dla Atari i nic z tym nie mozemy zrobic. Zrobienie takiego materialu kompleksowo, uwierzcie mi, nie trwa dwa dni.Przygotowalismy mala niespodzianke dla polskich fanow, ale to niebawempozdrawiam
  15. P

    Nowy gameplay na IGN.

    owszem... Geralt od czasu do czasu rzuca jakims haslem. Nie jest to tak czeste jak na tym filmie z wiadomych powodow... kazdy gracz po dluzszej rozgrywce mialby juz tego dosc... z reszta czy Geralt byl wygadanym typem:>? raczej nie;)co do jakosci filmow, niestety jestesmy ograniczeni predkoscia...
Top Bottom