Recent content by PaVLo

+
  1. P

    Aktualizacja 1.31

    Weryfikacja spójności plików gry, aktualizacja sterowników karty graficznej i płyty głównej oraz najlepiej przeniesienie gry na szybki SSD. Spróbuj też zmienić opcje graficzne. Gra jest też bardzo czuła na OC sprzętu, ja sam musiałem na nowo wszystko testować i wprowadzać zmiany.
  2. P

    Aktualizacja 1.3

    No muszę przyznać rację. Z początku też mi to przeszkadzało, jakby wszystkie drogi były wiecznie mokre, ale w nocy potrafiło to robić fajny klimat. Zobaczymy, czy przywrócą ten element, czy nieco go poprawią.
  3. P

    Aktualizacja 1.3

    Ale zobacz na ten porównawczy materiał, gdzie widać, że nawet w czasie opadów, na ulicach nic się nie zmienia (od około minuty 3:20) :rolleyes:
  4. P

    Aktualizacja 1.3

    Widzę, że nie tylko ja zauważyłem pogorszenie grafiki i wręcz utratę klimatu, przez drastyczne obcięcie efektów technologii RTX (patch 1.2 vs 1.3) Zdjęcia zapożyczone z forum PClab.
  5. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Teraz widzę, że bylem w błędzie, bo właśnie pobiera z GoG nieałe 3 GB DLC Hearts of Stone, a sądziłem, że te 500MB co pobierało po aktualizacji do 1.10 to jest ten dodatek, zwłaszcza, że w Velen pojawił mi się nowy obszar po prawej stronie mapy.
  6. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Mam pytanie co do Serca z Kamienia, czy będzie można zagrać w dodatek po ukończeniu gry (główny wątek) ?, czy trzeba rozpocząć NG+ i grać znów aż do odkrycia nowej zawartości ?. ps// dodatek mam już ściągnięty i zainstalowany (digital),czekam do jutro na premierę i aktywację.
  7. P

    Czy Wiedźmin 3 będzie wspierał format 16:10 (1920x1200) ? - wybór monitora

    Czy Wiedźmin 3 będzie wspierał format 16:10 (1920x1200) ? - wybór monitora Witam. Swoje pytanie zadałem w temacie "Szklana kula, czyli Wiedźmin 3 - wymagania" ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi ani nie znalazłem podobnego tematu w tym dziale. Planuję zmianę monitora z wysłużonego Eizo S1931...
  8. P

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Witam. Planuję zmianę monitora z wysłużonego Eizo S1931 czyli format 4:3 z rozdzielczością 1280x1024 na inny ale w formacie 16:10 (EIZO FlexScan EV2436W-BK) i tu moje pytanie, czy gra będzie wspierać ten format a konkretnie rozdzielczość 1920x1200 ?.
  9. P

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    za takie pieniądze?, oczywiście, że bym go kupił ]:->jeśli chodzi o zmiany to chciałbym bardzo odwiedzić to zatopione "miasto" (nie pamietam dokładnie nazwy), bardzo klimatyczne było to miejsce ::)
  10. P

    Procesory dwurdzeniowe - dyskusja ogólna

    Podpisuje się pod tym obiema rękamiDwurdzeniowe procesory są bardzo popularne i montowane w najnowszych zestawach komputerowych i mobilnych, użytkownicy oczekują tego, że wykorzystają ich pełną moc, a autorzy oprogramowania powinni w tym kierunku dążyć, więc proszę o odpowiednią poprawkę do...
  11. P

    Ważne – patch 1.1a

    gra ma zalecane minimale wymagana, przed zakupem trzeba było je przeczytać, więc nie oczekuj od twórców specjalnego silnika dla twojego sprzętu :-\
  12. P

    Bugi

    rekomendowane wymagania to procesor Intel Core 2 Duo, wszystko fajnie, ale dlaczego wykorzystywany jest tylko jeden rdzeń (koligacja jest na oba) ???monitorowałem to i jak zrzuciłem gre do paska i popatrzyłem na menedżerz zadań/wydajność to jeden rdzeń był w 100% obciazony a drugi 4-5% :-\
  13. P

    Registration - chę się o tym dowiedzieć czegoś więcej

    udało się ;Da cała wina leżała po stronie przeglądarki IE, trzeba było zastosować fabryczne ustawienia i odrazu przeszło :D
  14. P

    Registration - chę się o tym dowiedzieć czegoś więcej

    no ja czekam i nadal mam błędy :-\a zależy mi na tym aby mieć ten napis nad avatarkiemoraz co najważniejsze dostęp do innych opcji na stronce ;)
  15. P

    Bugi

    mam patch 1.1w oodali widać jak migają białe kropki między teksturami krzaków i drzew i nie są to artefaktyczasem zdarza się, że kamera w scenkach dialogowych nie ustawia sie na twarzy rozmówcy a na przykład na jego nogach lub tułowiumój sprzętEVGA 8800GTS 640MB - sprawdzane na sterach 163.71 i...
Top Bottom