Recent content by Pawe___Bieniasz

+
  1. P

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Polecam śledzenie oficjalnego page'a Division48. Można się trochę dowiedzieć o innych rzeczach, które są tam produkowane. Firma z Polski:) https://www.facebook.com/Division48?fref=ts
  2. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

    Brzmi to wszystko bardzo dobrze i dobrze nastraja przed grą:) Barwniej i żywiej niż ang.
  3. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Ja to widzę raczej tak, że zaczęli w końcu porządnie dbać o inne rynki. Wiedźmin 3 to olbrzymi projekt, centrum i wschód Europy nie pociągną takiego multiplatformowego kolosa. Nie wspomnę już, że polski rynek jest tym najmniej wdzięcznym, który skrytykuje nie tylko technikalia, ale każde...
  4. P

    Wiedźmin 3: świat

    Takethislif3 filozofuje, ale ma rację
  5. P

    Dying Light

    Aż tak słabo oceniacie:)?
  6. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Myślałem, że mają co innego na myśli mówiąc gra dekady.
  7. P

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Nie o to, nie o to. Oto mi chodzi, że nie przypuszczałem, że lwia część muzyki Wiedźmina 3 to podrasowywanie i remixowanie gotowych już utworów Percivala:)
  8. P

    Wiedźmin 3 - grafika

    To chyba niezbyt udany proceduralny materiał (na żebrach efekt podobny do unrealowego fresnel?). Faktycznie już chyba lepiej tych efektów powyrzucać, bo chyba trudno zrobić coś tak intensywnego szybko i żeby ładnie leżało. Jeśli przyjąć, że materiał/shader to sposób układania się oświetlenia...
  9. P

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Warto przesłuchać płyty Percivala. Percival mógłby za jednym zamachem wydać remaster swoich utworów. Można by tez wrzucić listę utworów z soundtracku jak to robią przy FIFie:)
  10. P

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    I trochę nadużywa kredek do oczu. Za dużo kobiet i kosmetyków w otoczeniu, a widać, że ma chłop ciągotki do stylu metro.
  11. P

    Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

    Potem może pstryknę/zeskanuje i wrzucę.
  12. P

    Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

    Pochwalę się, że mam narysowaną ilustrację komiksową z Geraltem w roli głównej od Trusta.:) Parę lat temu z dziecięcą pasją męczyłem go o dawne koncepty Geralta. Takowego nie dostałem, ale żeby się mnie pozbyć narysował mi coś nowego:)
  13. P

    Wiedźmin 3 - grafika

    raison d'etre Wystarczy tekstury z 1k x 1k podrzucić do 2k x 2k i już mamy mniej więcej 4 razy więcej danych. Poza tym obecnie szkoda marnować czasu na przesadną optymalizację. Gdzie drwa rąbią tam wióra lecą. Nie jest to też raczej straszak na piratów, bo jednocześnie byłby to straszak na...
  14. P

    Wiedźmin 3 - grafika

    4k jest fajne. Tylko jest to zabawka póki, co kompletnie nie opłacalna. Era FullHd jeszcze potrwa parę lat. Oczywiście jak ktoś lubi oddawać walizeczki z kasą za każdą nowinkę to droga wolna:) Ja osobiście wolałbym, żeby świat PC wreszcie odkrył Blue-Ray. Bo żonglowanie płytami przypomina...
  15. P

    Wiedźmińskie ciuchy

    Różny poziom tych ciuszków. Niektóre ciuchy niezłe. Super swetr i komin. Ale ceny faktycznie...
Top Bottom