Recent content by pawel274

+
  1. P

    Coinflip i wymiana kart

    Moim zdaniem powinni po pierwsze zmienić kolejność rzutu monetą i wymiany kart. Teraz najpierw dobierasz karty, a dopiero potem jest rzut monetą. Gdyby kolejność była odwrotna to dawałoby to obu graczom o wiele lepsze pojęcie o tym jakich kart powinni szukać przy wymianie. Jeśli natomiast...
  2. P

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy jest jakaś nadzieja na normalne PC-owe menu zamiast obecnego konsolowego?
  3. P

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy jest jakaś nadzieja na normalne PC-owe menu zamiast obecnego konsolowego?
  4. P

    Faworyzowanie YouTuberów

    Zupełnie nie rozumiem tego biadolenia :facepalm: Ktoś coś dostał za darmo. Tylko że nie dostał. Youtuberzy i ludzie z Twitcha dają swoją widownię. Plus większość z nich już wcześniej zajmowała się CCG, tak więc ich widownia to główny target dla CDPR.
  5. P

    Gra zawiesza się po 3 rundzie.

    Zdarzyła mi się taka sama sytuacja już dwa razy. Co ciekawe za każdym razem grałem przeciwko Nilfgaardowi.
  6. P

    błąd z rewersem kart skelige! Niewidzialne karty

    Świetnie, że komuś wreszcie chciało się przeinstalować grę i sprawdzić czy to pomoże :D Mam ten sam problem, a nie za bardzo chciało mi się to robić :)
  7. P

    Etyka w Gwincie

    Piwus chociaż nie jestem wielkim fanem tego typu komunikacji to jednak sporadycznie jej używam i tak jak napisałem wcześniej - boli mnie że tak jej duża część jest po prostu toksyczna. Gdybym skomentował jakąś Twoją wypowiedź odnośnie gry pisząc np. "Kto cię uczył tak grać" to nie zdziwił bym...
  8. P

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    A czy krowa nie przywołuje teraz Czorta za każdym razem kiedy jest raniona?
  9. P

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Nie wiem czy komuś jeszcze przydarzyło się coś takiego, ale z jakiegoś powodu nie widzę kart Skellige. Tzn. nie widzę ich zewnętrznej strony gdy są odwrócone: kiedy przeciwnik grzebie w cmentarzu, wybiera karty, albo kiedy po prostu odkrywam karty z kegów to zamiast zewnętrznej strony z logo...
  10. P

    Nieinteraktywne mechaniki Scoia'tael - ciąg dalszy

    Sam nie gram na protektorów, ale np. z tego co opowiadał mi kolega to nawet złote karty słabo go ruszają. Zazwyczaj stara się mieć przynajmniej jedne kajdany, jeśli ich nie ma to combo dowódca + saskia zazwyczaj swobodnie wystarcza. Eventami tak dobrze czyści planszę przeciwnika, że nawet jeśli...
  11. P

    Nieinteraktywne mechaniki Scoia'tael - ciąg dalszy

    Nieinteraktywne mechaniki Scoia'tael - ciąg dalszy Mechaniki pozwalające graczowi zupełnie ignorować przeciwnika sprawiają, że rozgrywka przestaje być dla przeciwnika interesująca, a zaczyna być frustrująca. Jednym z przykładów takiej mechaniki była poprzednia odsłona Vrihedd Dragoon, dzięki...
  12. P

    Etyka w Gwincie

    Jeśli ktoś mi tak spamuje to od razu pozbawia się u mnie GG. Właściwie to nie musi spamować wystarczy, że wrzuci choć raz kilka konkretnych hasełek i mam już serdecznie dość grania. Najbardziej boli mnie to, że bardzo wiele z dostępnych tekstów jest toksycznych. Nie ma "witaj" ale jest za to...
  13. P

    Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

    Zakładam, że po tak długiej ciszy Redzi wyjdą z takim patchem, że nikt nie pozna gry.
  14. P

    Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

    Gdzieś w informacjach dla inwestorów było napisane, że Redzi planują wyjść wiosną z zamkniętej bety Gwinta. Tak więc wszystko wskazuje na to, że open beta ruszy w przedostatnim lub ostatnim tygodniu maja.
  15. P

    Czy potrzebne są zmiany w mechanice pułapek?

    Przynajmniej możesz coś z nim zrobić. Może przejść do następnej tury, można go zjeść, dać mu buffa. Złoty Eredin był koszmarnie irytujący.
Top Bottom