Recent content by Paweu2625

+
  1. Paweu2625

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Teraz mnie naszła myśl że może to być po prostu wizja śmierci Eskela wywołana przez Ciri. O ile się nie mylę było takie coś właśnie w krwii elfów gdzie wiedźmini zobaczyli swoją śmierć 🤔
  2. Paweu2625

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Może to będą elfie ruiny z "Krwi elfów"?
  3. Paweu2625

    Xbox series X; Play Station 5 - opinie, wrażenia, oczekiwania, spekulacje.

    Moja teoria jest taka że Sony chce w jakiś sposób ośmieszyć MS, gdyż ci drudzy obiecali że nowy X Box będzie mieć cenę niższą od PS5. Także MS czeka na ruch Sony a Sony na MS i tak koło się zatacza 🙂 Ciekawe jednak jak długo będą to ciągnąć, jedni i drudzy... 🤔
  4. Paweu2625

    Marvel Cinematic Universe

    Na Punishera w MCU chyba nie ma co liczyć. Jakby nie patrzeć jest to postać mocno związana z kategorią R, a Disney z takich produkcji raczej nie słynie (wyjątkiem jest Miramax produkujące np. filmy Tarantino, które było posiadane Disney do 2010 roku, ale od tego czasu polityka wytwórni nieco się...
  5. Paweu2625

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    https://redanianintelligence.com/2020/02/17/kristofer-hivju-confirmed-as-nivellen-in-the-witcher/ No to "Ziarno prawdy" już pewne na 100%
  6. Paweu2625

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jeśli źródłem jakiejkolwiek informacji jest We GoT This Covered, to można taką informację między bajki wsadzić. 😉
  7. Paweu2625

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    https://redanianintelligence.com/2020/01/30/the-witcher-nightmare-of-the-wolf-animated-film-to-tell-vesemirs-story/ Czyli jednak film nie z Geraltem w roli głównej.
  8. Paweu2625

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Czyżby jednak Hamill miał zagrać Vesemira 😀
  9. Paweu2625

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Na YT znalazłem jedynie to:
  10. Paweu2625

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    A może ten tatuaż symbolizuje na swój sposób przynależność do czarodziei. W Iron Fist przyszły obrońca K'un-Lun miał tatuowany symbol Smoka na ciele, nim dostał swoje moce i osiągnął przydomek IF.
  11. Paweu2625

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tutaj chyba widać Yurgę jak się nie mylę?
  12. Paweu2625

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Pewnie wielu z nas będzie chciało podyskutować o jakimś wątku, tylko w ten sposób by nie psuć innym zabawy większość postów tutaj będzie zawalona ostrzeżeniami przed spojlerami dotyczącymi danego odcinka. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie osobnych tematów dla każdego odcinka...
Top Bottom