Recent content by pesymistik

+
  1. pesymistik

    Aktualizacja 1.23

    za drugim razem jak przechodziłem grę to właśnie z pistoletem i tłumikiem grałem.
  2. pesymistik

    Aktualizacja 1.23

    jako skradający się netrunner to się ciesze, że ukończyłem już grę...
  3. pesymistik

    Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store!

    Z tego co czytam na pc patch 1.23 nie wygląda tak różowo. A naprawa na ps4 poprzez eliminacje pieszych i samochodów to tez imo nie rozwiazanie hehe
  4. pesymistik

    Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store!

    Ok to przykro mi. Myślałem że coś pomogę bo już raz mialem taki banialuk. Przed wydaniem gry mi się odpalała bez problemu ale byla wiadomość, że "się pospieszyłeś samuraju" a po day one aktualizacji wogole nie odpalała.
  5. pesymistik

    Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store!

    Polecam wywalić gre i od nowa ściągnąć. Przy day one aktualizacji tak miałem.
  6. pesymistik

    Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store!

    Niestety news nic o darmowych dlc ani o new game+ nie mówi. Poprostu jak ostatnio mem z elite dangerous "many improvements" ;P
  7. pesymistik

    Aktualizacja 1.23

    No to te zapewnienie jakości. Czytając opinie to mam wrażenie, że dobrze zrobiłem ogrywajac grę w grudniu i styczniu.
  8. pesymistik

    Aktualizacja 1.23

    Dokładnie lepiej usunąć i pobrac od nowa bo gog tworzy na dysku kopie calej gry. Dodatkowo cyberpunk ma chyba przypadłość, że bez new game to dużo patche nie zmieniają.
  9. pesymistik

    Stream charytatywny z okazji Pride Month!

    Popkultura i tyle
  10. pesymistik

    Pride Month charity stream is coming!

    Ellen Ripley, Vasquez, Sarah Connor and Trinity ;)
  11. pesymistik

    Stream charytatywny z okazji Pride Month!

    Nom odkąd zajęli sie gwintem to taki trend już jest. Miałem wrażenie, że powoli zapominają skąd się wywodzą ale później dostaje cp2k77 z genialnym (wg mnie) dubbingiem i lekko wiara przywrócona.
  12. pesymistik

    Pride Month charity stream is coming!

    Its only a business and nothing more.
  13. pesymistik

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Obyś dobrze prawił ;)
  14. pesymistik

    Stream charytatywny z okazji Pride Month!

    Niestety gospodarczo i społecznie jesteśmy około 20-30 lat za zachodem. I nie da się tego przeskoczyć, a próba dokonania tego konczy sie tym ze sami zainteresowani odcinają sie od takich organizacji i akcji. Wiem offtopic polityczno światopoglądowy jak wiele tutaj. O samym pride month dodam, że...
  15. pesymistik

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Nom o bezplatne dlc najbardziej mi chodzi, bo w wiedzminie dość szybko były wydawane i nawet miło się zasiadało do gry po jakims czasie (praca w delegacyji) i sprawdzało sie pierdoły lub wykonywalo bonusowe zadanie ;) Poprostu przeszedłem grę i mam wielki niedosyt ;)
Top Bottom