Recent content by KikuchiyoPL

+
  1. KikuchiyoPL

    Co nieco o sprzęcie

    Zainwestowałem ostatnio w RTX 3060, przy zwykłym przeglądaniu internetu występują skoki taktowania rdzenia i pamięci tak jak na screenie. Monitor 144hz, pod kartę podpięty jest też "drugi ekran" a właściwie TV. Normalka, czy zacząć się przejmować? stery poinstalowane.
  2. KikuchiyoPL

    Wypierający kolory HDR

    Mam problem z HDRem, po włączeniu go kolory stają się prosto mówiąc - wyprane, bawienie się suwakami nie za wiele mi mówi, bo nie ma standardowego - obniżaj aż logo będzie ledwo widoczne. Patrząc po redditach i tak dalej nie tylko ja mam taki problem, niektórzy bazują na ustawieniach swojego...
  3. KikuchiyoPL

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    3h ściągania patcha i na wejściu już problem, co jest nie tak z HDRem? jak jest włączony wszystko wygląda jak wyprane, ustawienia mi nic nie mówią, bo jestem laikiem w tych sprawach. Ktoś coś? PS4 | SAMSUNG QE55Q70RAT
  4. KikuchiyoPL

    God of War

    Całkiem szybko tę dwójkę pyknęli.
  5. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    https://www.ppe.pl/news/143454/figurka-ellie-z-edycji-kolekcjonerskiej-the-last-of-us-2-na-zdjeciach-nie-wyglada-to-dobrze.html Preorder na tę edycję u mnie wisi, ciekawe czy po prostu jakaś wczesna sztuka, czy tak będzie.
  6. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    Live action na sto procent.
  7. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    https://www.ign.com/articles/the-last-of-us-tv-show-in-the-works-at-hbo Dostaniemy serial od HBO, Druckmann na pokładzie razem z twórcą Czarnobyla.
  8. KikuchiyoPL

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Dużo rzeczy jest wplecione z sagi? czy cały materiał na podstawie opowiadań?
  9. KikuchiyoPL

    Co nieco o sprzęcie

    Okej, ale o co dokładnie chodzi? co to zmienia i czy są właściwie jakieś różnice w DNSie od Google, a w tym automatycznym.
  10. KikuchiyoPL

    Co nieco o sprzęcie

    Też, strona odpala się tylko na telefonie jak używam transmisji danych. Flushowałem DNS czy jak to się nazywa i też nic. Czytałem, że można zmienić DNS na ten od Google, ale szczerze nie bardzo wiem o co chodzi, a nie chce grzebać samemu.
  11. KikuchiyoPL

    Co nieco o sprzęcie

    Przychodzę do Was z dziwną sprawą. Po ostatniej aktualizacji launchera od Rockstara szlak wszystko strzelił. Launcher odpala się w trybie offline i nie chce za nic się przełączyć, dodatkowo sama strona Social Club jako jedyna nie chce się wczytać, resetowałem router, reinstallowałem program i...
  12. KikuchiyoPL

    Anime i manga

    Ostatnio zacząłem sobie Serial Experiments Lain, na świetnych opiniach o cyberpunkowym klimacie, fabule i tak dalej się niestety skończyło, bo po 7 albo 8 odcinkach porzuciłem oglądanie. Plusem była na pewno kreska, bo uwielbiam starsze animacje i to jak były rysowane, ale tak poza tym nic...
  13. KikuchiyoPL

    Seria Red Dead

    Full, niestety nadal mam problem z tym freezowaniem ekranu na kilka sekund, na online jest tego mniej, jednak wciąż występuje. Przeszedłbym fabułę jeszcze raz, ale aż żal grać z tymi przycinkami. Czytałem o ustawianiu limitu procesora na 98% albo wyłączaniu CPU3 i CPU4 przy graniu (kosztem...
  14. KikuchiyoPL

    Seria Red Dead

    Ktoś powie coś więcej jak działa skala rozdzielczości? pamiętam, że przy GTA V tego używalem chyba na 2/3 albo coś koło tego i podbijało mi to zawsze fpsy. Tutaj efekt jest ten sam z tym że gra wydaje się jakby wyblurowana? jeśli można to tak nazwać. Bez tego wygląda to inaczej, ostro i w ogóle...
  15. KikuchiyoPL

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Nie będę oryginalny i powiem, że zwiastun lepszy od poprzedniego i nie ma na co specjalnie narzekać, naprawdę fajnie to wygląda i mam nadzieje, że finalnie też tak będzie. Potwierdzi ktoś jeszcze raz, z których książek ma czerpać 1 sezon? (Miecz Przeznaczenia i Ostatnie Życzenie, czy wykroczą...
Top Bottom