Recent content by piochu.403

+
  1. P

    Better Combat Enhanced

    BCE sam tego nie robi?
  2. P

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    A co ja po tygodniu mam napisać? :P Choinka, wcześniej myślałem że to ja dramatyzuje i przesadzam, a czytając posty / pomysły / przemyślenia niektórych osób. Rozumiem że z pewnych powodów niektóre rzeczy moga się nie podobać, jednak żeby na miesiące po premierze wciąż czepiać się tego że Geralt...
  3. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    raison d'etre Czytałeś changeloga BCE? IMO rozwiązuje 70% moich problemów, i 95% waszych (a przynajmniej tak z reakcji się wydaje). Drzewko alchemii - ulepszone, podział na warstwy drzewek - zniesiony, bonusy za czaszki - w pełni usunięte, balans przywrócony, poziom trudności podkręcony...
  4. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Chodak Widocznie nigdy nie trafiłeś na grupy zgnilców ponad poziom które potrafią zabijać jednym wybuchem (100% do 0%) lub północnice również zabijające na hita i to nie po 5 minutach walki jak pisał Fartuess tylko po ~10 minutach totalnej i metodologicznej sieki, zoptymializowanej co do ciosu...
  5. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Może to nie jest tak że I i II rząd nie są totalnie nieprzydatne, ale w chwilach gdy dostajesz łomot to IMO zwiększenie tolerancji nic nie zmieni - wciąż mam 3 jaskółki i 3 puszczyki, i problemem jest ich liczba i fakt że muszą mi wystarczyć na 15 minutową bitwę a nie to że dojeżdżam do limitu...
  6. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Cóż, sprzedając w niego serię ciosów na zasadzie 3 + unik, czwartą pętlą z kolei dosyć łatwo IMO jest zadać o jeden cios więcej - nie wiem czy gra nie kolejkuje w jakiś sposób inputy (czasem zdarzało mi się użyć axii 2 razy na jednym celu - widocznie klikoza nie popłaca). Tutaj chodziło nie o...
  7. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Cóż, trzeba było nie hejcić tak oklepanego wątku amnezji, braku srebrnego miecza co to za wiedźmin i u czemu nie ma wszystkich znaków od początku. A i przy okazji zgubione wiedźmińskie tajemnice jako tako zostały dopasowane... :P Odnośnie znaków to są one tragiczne, ponieważ... często nic nie...
  8. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    W przeciwieństwie do sebogotic osobiście uważam że poziomy questów były jak dla mnie zbytnio ukryte - podobnie jak odnalezienie najbliższego questa z dzienniku. Możemy pójść w jedną z dwóch stron - albo uznać fakt poziomów questów i potworów za fakt - i dodać odpowiednie zmiany i dodatkowe...
  9. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Cóż, ja opuściłem Biały Sad może po odnalezieniu 1-2 miejsc mocy, łącznie znalazłem może 3 (poziom ~7) do Białego sadu zbytnio nie mam ochoty wracać bo oczyściłem je z questów w chyba 95%, podczas gdy miejsca mocy mam zaliczone 1-2 / 6 chyba. A szukanie ich na ślepo i nagradzanie "gratulacje...
  10. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    To nie ego, zwyczajnie próbuje sobie wytłumaczyć jakim cudem tego typu buble potrafiły przejść raz przez testy CDPR i dwa obejść się bez większego echa w community. No i ogólnie sam fakt że ludzie wiedzą że utopce mająróżne poziomy - ja jak poziomów w ogóle nie widzę to o tym dowiaduje się nieco...
  11. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Rustine Cóż, do pewnego stopnia rozumiem fakt że np. dialogowiec nie powinien się czepiać w gameplay itd., szczególnie jak ten jest w fazie beta, szywany z prototypów, pomysłów, idei z innych gier itd., lecz od tego mają tych wszystkich Directorów którzy powinni w porę tego typu rzeczy wyłapywać...
  12. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    IMO jest to wyimaginowany problem. W W1 wszystko było proste jak barszcz więc tutaj mówić że jedno jest trudniejsze od drugiego jest śmieszne, jednak mimo to przeciwnicy ludzcy byli jednymi z najprostszych do pokonania, nawet na Flash Modzie. Aard + dobijanie - nawet na samych brązowych...
  13. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Fartuess Potwierdzam, czcionka 9 punktów na 11, przekaz 420/10. Jestem przeciwny cenzurze :P <offtop mode on> Ogólnie to moje uwagi odnośnie walki - rozumiem. Tylko ja jestem takim masochistą żeby grać po raz pierwszy na wyłączonych paskach (i poziomach), że uważam że mam za mało zabawek, że...
  14. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    A rozwiązanie tego problemu jest oczywiste - i czasem nawet używane w Wiedźminie 3 - dodawanie podgaturnków (ghoule i alghoule - widząc alghoule przy granicach Velen od razu wiesz że nie ma z nimi co zadzierać), być może tworzenie elementów na modelach które występują tylko na wysoko poziomowych...
  15. P

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Zapomniałeś jeszcze dodać faktu że gdy na nas pikuje a strzelamy do niego kuszy z automatycznego strzelania (coby wystrzelić jak najszybciej, alternatywą jest cały czas trzymanie celowania wduszonego i kręcenia się wokoło) to... nie trafimy. W momencie gdy przeciwnik pikuje prosto na nas...
Top Bottom