Recent content by piotrek18tw

+
  1. P

    Błędy w druku

    powiem tak - ja WGP kupiłem głównie jako ozdobę kolekcji, ale chciałbym czasem też w to ze znajomymi pyknąć, więc jak najbardziej popieram pomysł trucia zadu o poprawki ;) opcje jakie są wg mnie: 1. dosyłanie poprawionych elementów 2. wydanie oficjalnych errat do naklejenia na żetony <i może...
  2. P

    Wiedźmińskie ciuchy

    Te ciuchy mustera to wg mnie totalna lipa, bardziej pasują do serii AC niż Wiedźmina. W dodatku cena tak przegięta, że szkoda gadać... Czekacie ze sklepem, bo chcecie dobrej jakości? Dobrą jakość zapewni wam każda porządna pracownia. My zamawialiśmy koszulki dla drużyny, za 10 sztuk daliśmy coś...
  3. P

    Torby z motywem z gry Wiedźmin.

    Torby z motywem z gry Wiedźmin. Witam towarzyszy. Znalazłem możliwość zakupu toreb z motywem z gry Wiedźmin, ale żeby je wykonano, musi być setka chętnych. Zgłaszajcie zainteresowanie, to będzie taka opcja ;) PS to nie jest oferta handlowa, chcę po prostu zebrać ludzi, żeby takie torby w ogóle...
  4. P

    Papercraft!

    świetne. Jakby bylo coś takiego związanego z wiadomym uniwersum to brałbym w ciemno ;)
  5. P

    Kościany poker

    zi3lona, nie przesadzaj, żadne konkretne oferty ani tym bardziej linki nie padły.
  6. P

    Kościany poker

    nie mówię, żeby za to płacić 150zł, bo tutaj robota jest naprawdę dobra, ale... wymówka z wizją artystyczną raczej do potencjalnego kupca (który najpewniej jest fanem uniwersum i ma łeb na karku) nie przemówi, to po prostu "błąd w sztuce". Ale zaniżający wartość. Poza tym towar raczej niszowy...
  7. P

    Kościany poker

    świetna robota. Nawet myślałem nad zakupem, ale jednak cena dużo zawyżona. Same ręcznie robione plansze można było kupić nawet od 50zł, choć zwykle ceny oscylowały w okolicach 100-150zł. Tutaj jedynym dodatkiem są ładne kości i skórzane etui i sakiewki, ale to jednak za mało, żeby dopłacać...
  8. P

    Wiedźmin - planszówka lub RPG

    no właśnie o to mi chodziło, żeby była zniżka dla tych, co kupią pudełko. Nie, że każdy dostaje grę za free. Tak jak napisał siwy.
  9. P

    Wiedźmin - planszówka lub RPG

    Rafal Jaki, a przewidujecie chociaż jakąś zniżkę dla wersji PC dla tych, co kupią grę "fizycznie"? Choć osobiście dziwne mi się wydaje, że W1 i W2 oddano za darmo graczom, a na spin-offie próbuje się tak trzepać kasę ;/
  10. P

    Dziś premiera trzeciej części komiksu Wiedźmin Dom ze Szkła!

    ale mi nie chodzi o wydanie zbiorcze, lecz o pojedyncze zeszyty i o takie pytałem, o zbiorczym wiem, że "będzie".
  11. P

    Dziś premiera trzeciej części komiksu Wiedźmin Dom ze Szkła!

    będzie 5 części, tak? rozumiem, że będzie opcja zamówienia wszystkich na raz, w polskiej wersji językowej i z dostawą do polski? edit: oczywiście chodzi o wydania "papierowe"
  12. P

    Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

    nie tylko ja, ale zaznaczyłem to, żeby była jasność - wypowiadam się z perspektywy osoby, który "ek już ma". A wyobraź sobie, że to, czy się przejmują, czy nie oraz czy słuchają sugestii graczy przekłada się na to, ile tej kaski wpłynie za kolejny towar. Więc myślę, że tak, coś ich tam jednak...
  13. P

    Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

    offcio, zawsze myślałem, że developerzy, w tym RED'zi, starają się też dbać o dobrą opinię wśród graczy. Masz powód do dbania o takie pierdółki. A ból dupy u mnie szczególnie duży, prawda? Bo EK nie mogłem kupić? Tak się składa, że kupiłem.
  14. P

    Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

    imo rozwiązaniem byłoby też określanie limitu ilości dopiero po otrzymaniu zamówień preorderowych, np. rozpoczynamy sprzedaż i powiedzmy przez miesiąc-dwa przyjmujemy zamówienia. Na ich podstawie określamy ile egzemplarzy wypuszczamy na rynek. Oczywiście do ilości preorderów dodajemy określoną...
  15. P

    Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

    właśnie w przypadku ek jest to łatwiejsze. Bo można premiumkę zostawić bez zabezpieczeń, a EK właśnie licencjonować na konkretną osobę. W końcu w teorii EK mają kupować "kolekcjonerzy", a nie handlarze.
Top Bottom