Recent content by pitakura

+
  1. P

    Naciąganie Zakonczenia [Spoiler]

    A ja podjąłem prostą decyzje. Geralt ma dwa miecze: jeden stalowy, drugi srebrny oba są na potwory. Zatem jeden dla Syanny a drugi dla Dettlaffa, nie dosłownie a jednak ! :smiling2:
  2. P

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Serwery gog'a ostro przeciążone, wszyscy chcą odzyskać ogon Płotki ! :D
  3. P

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Według mnie najbardziej prawdopodobna będzie jednak kontynuacja losów, ale jako Ciri, dlaczego ? 1. Jest młoda, ma umiejętności "wiedźminki", ale nią nie jest - wszechstronność dla developerów, nie ma eliksirów, znaków - tego co już było. 2. Uniwersum jest już trochę oklepane, potrzeba czegoś co...
  4. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Oj nie tu się nie zgodzę, owszem muzyka w dodatkach jest mało zróżnicowana, ale precyzyjnie skomponowana do konkretnych części fabuły i idealnie do nich pasująca. Słuchałem soundtracka w1 i według mnie jest on dobry, ale do w3 się nie umywa, takie nutki jak "Hunt or be hunted" czy "Ladies of the...
  5. P

    Gra karciana Gwint

    Ciekawa ta ilustracja płotki... :)
  6. P

    Gra karciana Gwint

    https://www.playgwent.com/pl Czas rozpocząć hype :3
  7. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Też mi to nie pasowało, bo wychodzi na to, że Dettlaff jest tak naprawdę jednym z ukrytych, ale i nie do końca. Jest w stanie napuścić na miasto wampiry niższe, ale wyższych już nie, co stało na przeszkodzie Regisowi żeby powstrzymał atak też jest wampirem wyższym... tak samo jak Dettlaff...
  8. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    A ja polecam najpierw robić ukrytego czyli przejść wątek z Orianą (dobra zajawka do pewnego trailera w3 :D), potem na przystani Regis zapyta się czy na pewno Geralt chce iść do Ukrytego i można zmienić zdanie czyli pójść do Syanny :)
  9. P

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A moim pobożnym życzeniem jest wprowadzenie areny na której można by powalczyć z każdym dostępnym w grze zestawem potworów. Ile by to nie mówić gra jest świetna, ale po skończeniu wszystkiego pojawia się pewna pustka, która nie potrafi tak jak np. Skyrim zatrzymać na dłużej gracza. Nie jest to...
  10. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Guillaume i Vivienne są na rynku Beauclair (o ile dobrze pamiętam nieopodal kowala i płatnerza) - stoją bez ruchu jak posągi :( Damien razem z księżną są na dziedzińcu pałacu ich dialogi cofnięte są do zdarzeń po turnieju, więc takie trochę "wtf"
  11. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Właśnie udało mi się znaleźć quest z wygadaną płotką, red'om należy się za niego 11/10. Według mnie jest to zadanie, które najdłużej zatrzymuje uśmiech na twarzy a ilość gagów na minutę jest bardzo wysoka :) Gdyby ktoś również szukał zamieszczam screen z lokalizacją questa w spoilerze...
  12. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Jeżeli robisz to czego ona oczekuje od Ciebie to nie jest wredna ;) Jest genialnie odwzorowana w dodatku chyba najlepiej ze wszystkich pod tym względem.
  13. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Pozwólcie, że jednak nieco wyjdę poza ramy interpretacji questa z ptaszkiem aka klątwa Vivienne. Mnie ciekawi czy ktoś był a może i jest takim świrem jak ja i spróbował przejść wątek główny w ten sposób:
  14. P

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Napisy końcowe z KiW wszystko wyjaśniają, redzi nie zmienili swoich planów.
  15. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Ja jestem już po wszystkich możliwych przejściach głównego wątku dodatku. Jest on całkiem płynny i przyjemny a odpowiednie wybory w końcówce pozwalają na konkretne zbugowanie gry co utwierdziło mnie w przekonaniu, że deadline nie pozwolił na sztampowe i pełne zakończenie przygód Geralta. No i...
Top Bottom