Recent content by Planator

+
  1. P

    Talie potworów w open becie

    Gościu na tym właśnie polega beta, na testowaniu różnych pomysłów na grę. Jeśli ci się to nie podoba to odpuść sobie betę i wróć do gwinta jak wyjdzie pełna wersja.
  2. P

    Pytania do twórców GWINTA

    pytanie do twórców. Kiedy poprawicie błędne opisy w polskiej wersji.
  3. P

    Pytania do twórców GWINTA

    pytanie do twórców. Kiedy poprawicie błędne opisy w polskiej wersji.
  4. P

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    O co chodzi z tym przeładowaniem maszyn, jak to działa?
  5. P

    Pasywna umiejętność tej talii

    "Jeździec Dzikiego Gonu" zostaje na stole tylko gdy przegrasz rundę.
  6. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Pułapka zapalająca i traper są brązowe, po ostatnim patchu pułapke można ponownie używać komandosami.
  7. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Moja propozycja jest taka aby inne talie oprócz ST miały też możliwość niszczenia pułapek, ST taką możliwość ma, a dla pozostałych są to karty nietykalne. Niech piorun alzura niszczy również pułapki, albo Triss, albo wymyślcie jakąś karte do niszczenia pułapek dostępną dla wszystkich.
  8. P

    Gwint wycisza wszystkie inne źródła dźwięku poza nim samym

    Ja spokojnie mogę słuchać filmik z jutuba i gwint niczego nie wycisza.
  9. P

    Pogoda - błędne działanie.

    To jest błąd i powinno być poprawione. Po zdjęciu pogody jednostki powinny powracać do siły jaką miały przed rzuceniem pogody, do przywracania poziomu bazowego są inne karty.
  10. P

    Mardroeme - za i przeciw

    To nie graj przeciw takim taliom. Mi nie podobają się pułapki więc nie gram przeciwko ST i jest spoko, wprawdzie o rankingu można zapomnieć, ale to też ma swoje zalety.
  11. P

    Aktualizacja 0.8.33 -- już dostępna

    Mam błąd w grze. Mianowicie po znalezieniu przeciwnika na ekranie wczytywania wyskakuje komunikat, iż połączenie zostało przerwane, niestety gra nadal zostaje na ekranie wczytywania i nic nie da się zrobić poza zakończeniem procesu w menedżerze zadań.
  12. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    W pułapce niedobre jest to że oprócz zbijania jednostek anuluje ona ich zdolności. Gram kartę ona coś tam robi, w następnej turze przeciwnik mi ją zbija i jest ok. W przypadku pułapki karta zostaje zibta zanim cokolwiek zrobi i to jest przegięcie.
  13. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Granie pułapki po stronie przeciwnika oznacza że będzie ją można zagrać tylko raz, bo teraz gdy pułapka zadziała można ją cofnąć i zagrać ponownie.
  14. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Działanie Pułapki Zapalającej powinno być zmienione do poprzedniej wersji, tak aby się ją kładł po stronie przeciwnej i działała tylko na jeden rząd. Druga sprawa to bomba dwimerytowa, albo nie powinna działać na złote jednostki, albo sama powinna być złota.
Top Bottom