Recent content by pluto

+
  1. P

    Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

    a mi sie bardzo spodobał filmik o fabule- cieszy mie to, ze wybory maja bardzo odlegly wplyw na rozwiniecie fabuly .nie tak jak w np."morrowind'zie" gdzie wgrywalem ostatniego save i wszystko bylo dobrze albo zle . tu podoba mi sie szczegolnie wybor miedzy mniejszym badz wiekszym...
  2. P

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    no kurcze, ładnie się tu zrobiło , musze przyznać, że mi się cholera widzi o ciekawa i sympatyczna sprawa tylko te ZAKŁADKI są do wymiany ...musi być "wszystkie"
  3. P

    Sesja rpg: szlacheckie rozgrywki.

    uważaj bo Ci się wyleje browar krzycze do Rodana równocześnie zajadając przesmaczny kawałek stołu
  4. P

    Sesja rpg: szlacheckie rozgrywki.

    mniam mniam...daj mi troche mówie do Aranthara
  5. P

    Sesja rpg: szlacheckie rozgrywki.

    patrze na Rodana uwazaj bo drzazgi moga tam byc
  6. P

    E3 2006

    pewie zamieniliście go,jak się już dużo napił, miejscami z wisielcem to mnie, pewnie jak i reztę fanów i forumowiczów, bardzo cieszy i napawa optymizmem. sam bym pewnie dał wam 10 w ankiecie a jakie rzeczy najbardziej się podobały zwiedzającym waszą prezentację?? (oprócz piwa to oczywiste )
  7. P

    Po prostu sport

    a wlasnie dobrze ze lehmann obronil. w pierwszym meczu lepiej gral arsenal i wogle w cale LM lepiej niz villareal. przybajmniej w finale bedzie ladniejszy mecz barca-arsenal, bo arsenal napewno bardziej powalczy z barca niz villareal
  8. P

    Sesja rpg: szlacheckie rozgrywki.

    Przepraszam Nicolasie, pomyliłem się.ale starczy już motywów z psami.... rozglądam się po ludziach ale tu entuzjazm panuje, ich smutny nastrój az na mnie przeszedł - a może to od powietrza?....cholera aż się mam ochotę napić, ale najperw trzeba popytać tubylców czy nie widzieli aby jakichś...
  9. P

    Forumowy RPG

    za hyclów robicie czy jak? lepiej psiaka zjeśc jak głód nam w oczy zajrzy
  10. P

    Sesja rpg: szlacheckie rozgrywki.

    patrze na zaistniałą sytuacje i reakcje moich towarzyszy,mówie mało własnych problem mam?musicie do tego nowe robić.Rodan,Nicolas dajcie spokój psiakowi,a ty Tibor nie irytuj się tak,przecież jeszcze go nie zabili, a życie kundla nie jest ważniejsze od żywotu towarzysza.odjeżdżam dalej i szeptam...
  11. P

    Forumowy RPG

    już się boję jak nasze się skończą P.S.: nie żebym prowokował Mg
  12. P

    Forumowy RPG

    ach...jak tak przeczytałem pos6t Korgana gdzie zabił nowego kolege,który nie wiedział o tym, że to temat zamknięty,to aż się boję widząc że MG ma tak duze skłonności do tworzenia neszczęsliwych wypadków i zabijania
  13. P

    Forumowy RPG

    pozwolilem sobie edytowac ostatni post w sesji bo gdy go tworzylem to Korgan napisal swoj i byla mala niezgodnosc miedzy nimi
  14. P

    Sesja rpg: szlacheckie rozgrywki.

    jeszcze nie śpiąc słyszę, że coś sie dzieje. zrywam się na równe nogi i budzę kompanię krzykiem i wyciągam broń. patrzę w stronę, z której wydawało mi się, że coś idzie
  15. P

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    na moje nic się nie zmieni, bo PO i PIS znowu będą blisko siebie punktami procentowymi a żadne z nich nie wyciągnie ręki do drugiego, by utworzyć silną koalicję...każda partia chce wygrać, a przegrywamy na tym wszystkim tylko MY. nie ma w Polsce odpoweidzialnej polityki tak jak na przykład w...
Top Bottom