Recent content by Rosomak82

+
  1. Rosomak82

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    I bardzo dobrze. Trzeba mieć jaja i iść na przód ,a nie dalej dawać się ograniczać tymi starociami. 1662481175 A sam dodatek wygląda na to że łogień
  2. Rosomak82

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Raczej nie. Moim zdaniem Redzi szykują wszystkie działa na wrzesień. -Edgerunners -Patch 1.6 -Pierwsze szczegóły o dodatku -Nowy komiks ze świata CP77 -Investors Call 1661021015 Ten tweet to przezabawny trolling Community Managementu. Boki zrywać.
  3. Rosomak82

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dla mnie pierwszy dodatek powinien oscylować w następujące motywy: Peralezowie, SI, Sieć, Kang-Tao - Pacyfika ,Dr. Paradox, no i moim zdaniem jako ,że historii V raczej nie da się pociągnąć po zakończeniu oraz gra cofa nas po ukończeniu fabuły do stanu sprzed ostatniego questa to powinien być...
  4. Rosomak82

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    Moim zdaniem glejty premium do podróży powinny być stale dostępne w sklepie. Gracz wybierałby ,którą podróż chce zakupić i rozpocząłby w niej postępy, natomiast jeśli miałby ich kilka to zaznaczałby ,którą chce robić aktualnie. Takie rozwiązanie to najlepsze co redzi mogliiby zastosować. Wielu...
  5. Rosomak82

    Yennefer rozpoczęła swoją Podróż!

    Zgadzam się (sam jestem w kategorii tych ,którzy się zawiedli i zwrócili) lecz wątpię ,aby byli na tyle chciwi by "dociągać" przychody tymi metodami. Aczkolwiek nie można tego wykluczać bo to też możliwe. Z podanych wyników sprzedażowych wynika ,że mogą spokojnie kontynuować plany odnośnie...
  6. Rosomak82

    Yennefer rozpoczęła swoją Podróż!

    To pierwsze może i tak ,ale wątpię aby rekompensowali straty materialne po CP. Gra sprzedała się świetnie i wygenerowała dobry zysk.
  7. Rosomak82

    Sugestia - keybind na chodzenie w wolnym tempie

    Jak ja przy pierwszym kontakcie z grą zobaczyłem ,że nie ma takiej opcji to byłem bardzo zawiedziony. Dla mnie to zupełnie wybijające z immersji ,kiedy dosłownie wszędzie poruszam się truchtem. A użycie prawego przycisku myszy to wcale nie jest rozwiązanie - serio muszę cały czas mieć włączonego...
  8. Rosomak82

    Aktualizacja 1.2

    A mi w kwestii głosu Silverhanda nie pasuje ani Keanu ,ani Żebrowski (których to występy uważam za bardzo udane). Moim zdaniem głos Johnnego powinien być bardziej zbliżony do głosu wokalisty Refused-Dennisa Lyxzena. Muza Samurai tak mi wpadła w ucho ,że prędzej (z całym szacunkiem do osoby Keanu...
  9. Rosomak82

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    łoł, no no imponująca lista, aczkolwiek adekwatna do stanu gry na premierę. Oby sam patch za dużo nie napsuł ,ale tak czy siak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
  10. Rosomak82

    Historia Podróży Alzura

    Dzięki wielkie! Nie zdążyłem dokończyć przez końcem podróży ,a po angielsku czytać to już nie to samo.
  11. Rosomak82

    Cyberpunk 2077 mimo zwrotu pozostał na moim koncie. Czy mogę kupić grę raz jeszcze (na to samo konto)?

    Mój przypadek dotyczy wersji PC ,więc może to wyglądać inaczej. Najpierw dostałem pytanie czy wolę konwersję na środki GOG. 3 dni później zapytanie czy nadal trzymam się swoich planów, a za jakiś czas już wiadomość od pracownika supportu. Nie wiem jak sprawa wygląda z wersją ps ,ale wydaje mi...
  12. Rosomak82

    Cyberpunk 2077 mimo zwrotu pozostał na moim koncie. Czy mogę kupić grę raz jeszcze (na to samo konto)?

    Od pierwszej wiadomości do odzyskania środków minęło 47 dni. Wpadło na konto bankowe ,a płaciłem psc. Teraz raczej nie będziesz aż tak długo czekać ,ale nie nastawiałbym się na to ,że pójdzie szybko i sprawnie.
  13. Rosomak82

    Cyberpunk 2077 mimo zwrotu pozostał na moim koncie. Czy mogę kupić grę raz jeszcze (na to samo konto)?

    A więc dostałem już odpowiedź od supportu. Zapewniono mnie ,że gra została usunięta z mojego konta, jednak mimo tego tytuł nadal widnieje w bibliotece i przycisk od instalacji jest aktywny. Nie wiem co o tym myśleć. Chyba będę musiał się zwrócić do pomocy jeszcze raz i zapytać ,czy tak to...
  14. Rosomak82

    Cyberpunk 2077 mimo zwrotu pozostał na moim koncie. Czy mogę kupić grę raz jeszcze (na to samo konto)?

    Ja też niedawno otrzymałem pieniądze ze zwrotu (wersja cyfrowa) ,ale tytuł nadal widnieje w bibliotece i chyba mogę go nawet zainstalować. Napisałem do supportu. Zobaczymy co dalej. Myślę jednak ,że drugą wersję fizyczną mógłbyś spokojnie przypisać do konta i mieć po prostu 2 cybery.
  15. Rosomak82

    Yennefer rozpoczęła swoją Podróż!

    A macie może zamiar opublikować pełną historię podróży Alzura na stronie internetowej?
Top Bottom