Recent content by Predator-1

+
  1. P

    Gra się zatrzymuje gdy poruszam myszką.

    Co dziwne wczoraj działało wszystko normalnie, dopiero dzisiaj po zaktualizowaniu biosu i zainstalowaniu Asus Probe II oraz Asus AI Suite 3, uruchomiłem W3 a tu taka niespodzianka. Fakt że wczoraj nie uruchamiałem ponownie systemu po aktualizacji 1.12 może dlatego działało, a dopiero po ponownym...
  2. P

    Gra się zatrzymuje gdy poruszam myszką.

    Mam ten sam problem, fakt że ścina trochę mniej niż u Ciebie ale kursor ma bardzo duże opóźnienia, gra jest niegrywalna, co ciekawe wczoraj po instalacji patcha 1.12 nie było tego problemu, dopiero dzisiaj zauważyłem to jak zaktualizowałem sterowniki do biosu, myślałem że to ich wina ale widzę...
  3. P

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie Niestety nie zauważyłem możliwości dodawania kolejnych umiejętności do drzewka, wbijanie lvl-u mija się z celem, szkoda bo liczyłem że w patchu 1.12 twórcy powiększą drzewko umiejętności i znowu będzie się czekać na ten nowy poziom i...
  4. P

    Kiedy patch 1.12 ?

    Też bym się chętnie dowiedział jakie zmiany będą? Najbardziej mnie interesuje czy dodadzą nowe sloty na umiejki bo mi się nawet levelować nie chce.
  5. P

    Patch 1.11 błędy w grze

    Wiadomo coś o terminie kiedy aktualizacja i co wniesie?
  6. P

    Gra się nie uruchamia. GoG Galaxy

    Również mi się aktualizowały sterowniki wczoraj ale gra się normalnie uruchamia po kliknięciu w gogu oczywiście chodzi mi o Nvidie. Wersja sterownika 358.91 Spróbuj przeinstalować sterowniki, może był jakiś błąd podczas aktualizacji.
  7. P

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Dalej jestem za dodaniem nowy slotów na umiejętności, nie po to się zbiera punkty żeby teraz nie używać tych umiejek bo brak miejsca, słabe rozwiązanie, NG+ traci sens. Coś takiego już by starczyło.
  8. P

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    Ciągle czekam na sloty, nawet pokazałem Wam mój projekt, dodajcie to bo aż odechciewa się grać w NG+, tyle umiejek się marnuje.
  9. P

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    Hehe, pobiera 3.7GB Ale nadal nie ma dodanych slotów na umiejętności? Przecież to zdobywanie poziomów nie ma sensu, czego nie możecie dodać drugie tyle slotów na umiejki?
  10. P

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Zgadzam się, wolałbym rozwiązanie z dwójki ale teraz to już jest niemożliwe, myślę więc że dobrym alternatywnym rozwiązaniem byłoby po prostu dodanie dodatkowych slotów, przynajmniej byłby jakiś cel w levelowaniu, bo na obecną chwile zdobywanie doświadczenia powyżej 30 poziomu nie ma sensu bo...
  11. P

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Mam takie pytanie czy zamierzacie dodać nowe sloty umiejętności? Przecież w tej sytuacji NG+ traci sens, po co mi nowy poziom jak i tak więcej umiejętności nie wykorzystam? Moglibyście dodać dwa razy więcej slotów niż teraz, po prostu zrobić sloty po oby stronach mutagenów, i takim sposobem...
  12. P

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    W czym Wy macie problem? To ważne czy będzie to 7 czy 5GB? Aż takie wolne połączenie macie że te 2GB robi Wam różnicę? Wy na prawdę nie macie większych zmartwień tylko wielkość patcha?
  13. P

    Rozszerzenia

    Przy instalacji uaktalnienia jest wymagany internet do tego trzeba podac login i haslo patch 1.4 sprawdza czy posiadamy zarejestrowana kopie gry pozniej leci proces instalacji dosyc szybko a na koncu jest modyfikacja plików moze trwać nawet 2 godziny...
  14. P

    Rozszerzenia

    wystarczylo wejsc na strone Wiedźmina tylko jest problem ze ściaganiem czasami server pada i nie sciaga a mialo nie byc problemu :P
  15. P

    Rozszerzenia

    ale chodzi mi o to czy to dziala bo jak dzwonilem do CDP to powiedzieli zeby sie wstrzymac ze sciąganiem z innych stron i poczekac niedlugo sie ukaze na oficjalnej stronie i nie bedzie problemu z pobieraniem nie bedzie zadnych zastojów tak mi powiedzieli wiec nie wiem czy to sciagać... zagrałbym...
Top Bottom